Najnowsze Wyniki/Kalendarz
puste trybuny na stadionie AC Horsens Getty Images / Lars Ronbog/FrontZoneSport / Na zdjęciu: puste trybuny na stadionie AC Horsens

AC Horsens walczy o kibiców. Oferuje darmowe bilety i nieograniczone piwo

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Nietypową akcję przygotował duński AC Horsens. W zamian za aktywne dopingowanie drużyny można za darmo obejrzeć mecz, a przy okazji pić piwo bez żadnych ograniczeń.

AC Horsens w tym sezonie walczy o utrzymanie w duńskiej ekstraklasie. W klubie zdają sobie sprawę, że kluczowe może być wsparcie kibiców, a tych w tym sezonie przychodzi bardzo mało. Średnia frekwencja wynosi 3,5 tys., a obiekt może pomieścić trzy razy więcej fanów.

Afera korupcyjna w Gruzji. Aresztowano piłkarzy WIT Georgia Tbilisi >>

Postanowiono coś z tym zrobić. Klub oferuje swoim fanom darmowe bilety, a także nieograniczony dostęp do piwa. Wcześniej jednak trzeba przyjść... na rozmowę kwalifikacyjną.

Kibic musi wówczas podpisać umowę, w której deklaruje, że przez całe spotkanie będzie dopingować piłkarzy z Horsens. W zamian otrzyma wspomniane wcześniej benefity.

Dziwne zachowanie Zbigniewa Bońka na Gali Ekstraklasy. Rzucił papierkiem w dziennikarza >>

Władze klubu zapewniają, że będą monitorować fanów, którzy podpiszą kontrakt. Jeżeli ktoś będzie pić piwo, a nie będzie śpiewać, to umowa zostanie od razu rozwiązana. Duńczycy liczą, że za sprawą swojej akcji zyskają nawet 200 kibiców.

ZOBACZ WIDEO Lechia nie była gotowa na mistrzostwo? "Zabrakło umiejętności mentalnych. Nie było zawodników, którzy pociągną zespół"

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL