Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Denis Doyle / Na zdjęciu: Gareth Bale

Gareth Bale nie zamierza odchodzić z Realu. "Najwyżej będzie grał w golfa"

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Gareth Bale miał zapowiedzieć, że nie zamierza odchodzić z Realu Madryt. Jak twierdzi hiszpański dziennikarz Fernando Burgos, w przypadku braku gry w barwach Królewskich, Walijczyk ma więcej czasu spędzać na polu golfowym.

Gareth Bale ma bardzo małe szanse na występy w Realu Madryt w przyszłym sezonie. Zinedine Zidane nie widzi Walijczyka w swoim zespole i w ostatnich tygodniach dawał to do zrozumienia.

Po ostatnim spotkaniu z Realem Betis (0:2) trener Królewskich powiedział, że nie wpuściłby skrzydłowego na boisko nawet w przypadku możliwości przeprowadzenia czterech zmian (więcej TUTAJ).

Jak jednak wynika ze słów dziennikarza Fernando Burgosa, Bale niezbyt przejmuje się brakiem zaufania ze strony Francuza.

ZOBACZ WIDEO: Druga połowa: Piast jak nikt inny zasłużył na tytuł. "Po prostu cały sezon dobrze grali w piłkę"

Dziewięciu graczy na wylocie z Realu Madryt. Czytaj więcej--->>>

Walijczyk miał zapowiedzieć, że nie zamierza sam opuszczać stolicy kraju, chyba że otrzyma bardzo korzystną ofertę z innego klubu, bądź to Real spłaci jego kontrakt, gwarantujący mu aż 17 mln euro co sezon.

Bale stwierdził też ponoć, że w przypadku braku gry w Realu, będzie więcej czasu spędzał grając w golfa, co jest jego wielką pasją.

Według Burgosa do Realu nie wpłynęła jeszcze ani jedna oferta za 29-latka.

W ostatnim sezonie Bale rozegrał 40 meczów, w których strzelił 11 bramek.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL