Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Adam Starszynski / Na zdjęciu: David Kopacz

Mistrzostwa świata U-20. Reprezentanci Polski wystąpili na galowo

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
W czwartek polscy piłkarze meczem z Kolumbią rozpoczną udział w mistrzostwach świata U-20. Zobacz, jak kadrowicze prezentują się w strojach galowych.

Nie w strojach piłkarskich, lecz w... garniturach. Polska kadra U-20 wzięła udział w sesji zdjęciowej, podczas której zaprezentowała się na galowo. Na zdjęciach nasi reprezentanci wypadli świetnie, co dobrze rokuje przed mistrzostwami świata U-20, które w czwartek (23 maja) rozpoczną się w Polsce.

22. edycja czempionatu zostanie rozegrana w dniach 23 maja - 15 czerwca 2019 r. Mecze grupowe reprezentacji Polski i finał imprezy odbędą się na stadionie Widzewa w Łodzi. Biało-Czerwoni będą rywalizować w grupie A - z Kolumbią (23.05. o godz. 20:30), Tahiti (26.05. o godz. 20:30) i Senegalem (29.05. o godz. 20:30).

Bezpośredni awans do fazy pucharowej mistrzostw świata U-20 wywalczą dwa najlepsze zespoły z grup A-F. W 1/8 finału turnieju zagrają też cztery zespoły z trzecich miejsc.

ZOBACZ WIDEO: Druga połowa: Piast jak nikt inny zasłużył na tytuł. "Po prostu cały sezon dobrze grali w piłkę"

"Reprezentacja Polski U-20 na galowo. W czwartek pierwszy mecz na młodzieżowych mistrzostwach świata!" - czytamy na twitterowym koncie Łączy nas piłka, gdzie zamieszczono zdjęcia naszych piłkarzy.

ZOBACZ: MŚ U-20. Jan Sobociński zagra w rodzinnym mieście. "Czuję już atmosferę mundialu" >>

ZOBACZ: MŚ U-20. Zbigniew Boniek: Chcemy na mundialu wypaść lepiej niż na Euro U-21 >>

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL