Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Milanu, a wśród nich Krzysztof Piątek (nr 19)Getty Images / Marco Luzzani / Na zdjęciu: piłkarze Milanu, a wśród nich Krzysztof Piątek (nr 19)

Zmiany w Milanie. Będzie następca Leonardo

Krzysztof Gieszczyk
Krzysztof Gieszczyk
W klubie z Mediolanu dojdzie do wielu przetasowań. Nie tylko wśród piłkarzy i na stanowisku trenera, ale również na stołku dyrektora AC Milan.

Duże zmiany szykują się w Milanie. Doszło nawet do tego, że i przyszłość Krzysztofa Piątka nie jest pewna. Pojawiały się plotki o zainteresowaniu innych klubów, w tym ta najciekawsza - że miałby zastąpić Roberta Lewandowskiego w Bayernie (czytaj więcej TUTAJ >>).

Wiadomo, że najprawdopodobniej odchodzi trener Gennaro Gattuso (czytaj więcej TUTAJ >>), a Milan szuka nowego szkoleniowca. Dochodzą do tego zawirowania związane z finiszem rozgrywek, a także możliwe odejście dyrektora klubu, Leonardo.

Według włoskich mediów, Brazylijczyk jest już dogadany z działaczami w sprawie rozstania. Milan ma już następcę. Będzie nim Luis Campos, który zrobił dobrą robotę w Lille. Według "La Gazzetta dello Sport", wszystko jest uzgodnione, a oficjalna informacja zostanie podana w przyszłym tygodniu.

Campos wcześniej pracował w Monaco, gdzie jako dyrektor pomógł wytransferować m.in. Thomasa Lemara, Fabinho czy Tiemoue Bakayoko.

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Sukcesy Roberta Lewandowskiego przechodzą bez echa. Czas na nowe wyzwania?

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL