Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michael Krmencik East News / AFP/East News / Michael Krmencik

Land Rover piłkarza uszkodził cztery inne pojazdy. Zamieszanie ws. wypadku na ulicy w Pradze

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Według oficjalnej wersji ciężarna żona reprezentanta Czech, Michaela Krmencika, kierowała autem marki Land Rover, rozbijając cztery samochody. Świadek wypadku w Pradze widział jednak za kółkiem mężczyznę!

Luksusowy Land Rover należący do Michaela Krmencika rozbił się na jednej z ulic Pragi, uszkadzając przy tym cztery inne auta oraz pojemnik do segregacji odpadów. Do wypadku doszło w poniedziałek (20 maja) w godzinach porannych.

"Według ustaleń policji, wypadek był spowodowany przez małżonkę zawodnika Viktorii Pilzno i reprezentacji Czech, Denisę, ale w sprawie pojawia się kilka znaków zapytania..." - informuje dziennik "Blesk".

Do mediów zgłosiła się bowiem osoba, która była naocznym świadkiem tego zdarzenia. Jej zdaniem autem wcale nie kierowała żona sportowca, jak podała policja, a... mężczyzna. "Świadek twierdzi, że człowiek ten uciekł z rozbitego samochodu i po chwili na miejscu wypadku pojawiła się kobieta (Denisa Krmencik, która jest w czwartym miesiącu ciąży - przyp. red.)" - czytamy w serwisie internetowym czeskiej gazety.

"Samochód Krmencika zniszczył całą ulicę. Kto naprawdę kierował autem?" - pytają czescy dziennikarze.

ZOBACZ: Lotto Ekstraklasa. Piast Gliwice mistrzem! Memy po ligowym finiszu >>

ZOBACZ: Napastnik AC Milan zostanie ojcem. Erin Borini jest w ciąży >>

26-letni napastnik zespołu z Pilzna w tym sezonie ligowym rozegrał tylko 13 meczów w barwach Victorii, w których strzelił siedem bramek. W październiku ubiegłego roku Krmencik doznał poważnej kontuzji (zerwał więzadła krzyżowe w kolanie) i od tamtego czasu nie pojawił się na boisku.

ZOBACZ WIDEO: Jerzy Brzęczek o Lotto Ekstraklasie. "Dopiero europejskie puchary zweryfikują jej poziom"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL