Najnowsze Wyniki/Kalendarz
(od lewej) Michał Kucharczyk, Dominik Nagy, Marko VesovićNewspix / Na zdjęciu: (od lewej) Michał Kucharczyk, Dominik Nagy, Marko Vesović

Michał Kucharczyk odchodzi z Legii Warszawa

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Michał Kucharczyk odchodzi z Legii Warszawa - według serwisu legia.net odejście skrzydłowego z klubu jest przesądzone. W środę piłkarz spotkał się z prezesem Dariuszem Mioduskim i usłyszał, że jego umowa nie zostanie przedłużona.

Jeszcze zimą wydawało się, że podpisanie przez Michała Kucharczyka nowej umowy z Legią Warszawa jest formalnością. Piłkarz i władze klubu miały dojść do wstępnego porozumienia w tej sprawie.

Ostatnie tygodnie, nieudane dla samego piłkarza i drużyny, która straciła mistrzostwo Polski, zmieniły sytuację i jego pozostanie w klubie stanęło pod znakiem zapytania.

Według serwisu legia.net wszystko jest już jasne. W środę piłkarz spotkał się z prezesem Dariuszem Mioduskim i usłyszał, że jego umowa nie zostanie przedłużona.

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Dariusz Mioduski zaskoczył wypowiedzią. "To zaklinanie rzeczywistości"

Ciężkie czasy dla Legii Warszawa? Kibice muszą być gotowi. Czytaj więcej--->>>

28-latek trafił do Legii w 2010 roku. Wystąpił w 349 oficjalnych spotkaniach (197 wygrał, 74 zremisował, 78 przegrał), zdobył 71 bramek.

W ciągu dziewięciu lat pięć razy zdobywał mistrzostwo Polski, sześć razy triumfował w Pucharze Polski. Występował w Lidze Mistrzów (strzelił w fazie grupowej gola) i w Lidze Europy.

Kibice Legii odetchnęli z ulgą. Koniec koszmarnego sezonu, najgorszego od 9 lat. Czytaj więcej--->>>

Według ostatnich doniesień zawodnikiem interesują się kluby z Turcji.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL