Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Sampdorii Genua i JuventusuPAP/EPA / ALESSANDRO DI MARCO / Na zdjęciu: piłkarze Sampdorii Genua i Juventusu

Serie A: Sampdoria Genua - Juventus Turyn na żywo. Transmisja TV, stream online, darmowy live!

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
Spotkanie Sampdoria Genua - Juventus Turyn można oglądać na żywo w niedzielę (26 maja) o godzinie 18:00. Transmisja z tego widowiska będzie dostępna na żywo na antenie Eleven Sports 1. Stream online w WP Pilot. Darmowy LIVESCORE na WP SportoweFakty.

Serie A LIVE: Sampdoria Genua - Juventus Turyn na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV?

W niedzielę (26 maja) o godzinie 18:00 w Serie A odbędzie się mecz Sampdoria Genua - Juventus Turyn. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 36. kolejki. Transmisja TV na żywo wystartuje na antenie Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4.

Gdzie oglądać mecz Sampdoria Genua - Juventus Turyn na żywo w internecie? Stream online.

Starcie Sampdoria Genua - Juventus Turyn można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie WP Pilot. Pozostałe transmisje będą aktywne w serwisach: elevensports.pl, IplaTV oraz Player.pl

Darmowa relacja LIVESCORE na portalu WP SportoweFakty.
   
Początek meczu Sampdoria Genua - Juventus Turyn na żywo: 18:00. Transmisja TV: Eleven Sports 1, Eleven Sports 4. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, IplaTV oraz Player.pl. Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa": Izabela Kruk broni Szymańskiego. "Media źle go zrozumiały. Ta wypowiedź wynikała z szacunku"

Czy będziesz oglądać mecz Sampdoria Genua - Juventus Turyn?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL