Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Lewandowski w finale Pucharu Niemiec z RB LipskGetty Images / Matthias Hangst / Na zdjęciu: Robert Lewandowski w finale Pucharu Niemiec z RB Lipsk

Lewandowski zrobił w Niemczech furorę. "Bild" podpowiada, jak wyrzeźbić mięśnie tak jak Polak

Michał Fabian
Michał Fabian
Zdjęcia Roberta Lewandowskiego z finału Pucharu Niemiec z RB Lipsk obiegły świat. Snajper Bayernu z dumą prezentował umięśnione ciało. Teraz "Bild" proponuje kibicom zestaw sześciu ćwiczeń, po których mają choć trochę upodobnić się do Polaka.

"Niemcy są zdumieni super ciałem Roberta Lewandowskiego. Napastnik Bayernu Monachium świętował dwa gole w finale Pucharu Niemiec z Lipskiem bez koszulki" - czytamy w niemieckim tabloidzie.

"Bild" nie tylko zachwyca się muskulaturą polskiego napastnika, ale także służy radą tym, którzy chcieliby zmienić swój wygląd. "W ten sposób także państwo będziecie mieć wymarzone ciało jak Lewandowski" - tak reklamuje serię ćwiczeń zaproponowanych przez jednego z trenerów personalnych.

Fot. bild.deFot. bild.de
Mowa o Lucasie Carvalho, który na co dzień współpracuje z kilkoma gwiazdami Bayernu Monachium - Thiago, Javim Martinezem oraz Rafinhą (ten ostatni wkrótce odejdzie z klubu).

Zobacz także: Niemiecki tabloid zachwyca się prawie... nagim zdjęciem Roberta Lewandowskiego. "Co za ciało!"

"Carvalho pokazuje ćwiczenia, które należy wykonywać trzy razy w tygodniu, by przynajmniej choć po części wyglądać tak jak Lewandowski" - czytamy w "Bildzie". Trener proponuje sześć ćwiczeń, z których większość jest doskonale znana każdemu, nie tylko stałym bywalcom siłowni.

Pierwsze z nich to podciąganie na drążku. Kolejne można wykonywać bez specjalistycznych przyrządów. Carvalho proponuje bowiem także: "krzesełko" (ang. wall sit), pompki, deskę (ang. plank), deskę bokiem oraz pompki w podporze tyłem.

Film w "Bildzie" można zobaczyć TUTAJ>>

Zobacz także: Eliminacje Euro 2020: Macedonia Północna i Izrael muszą się bać naszego ataku. 90 goli Lewandowskiego, Piątka i Milika

ZOBACZ WIDEO Lewandowski bohaterem Bayernu w finale Pucharu Niemiec. "To prawdziwa maszyna, zwierzę"

Czy Robert Lewandowski to największy atleta wśród gwiazd piłki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL