Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Piotr Matusewicz / PressFocus / Na zdjęciu: Cafu

Media: Legia wykupiła Cafu, Malarz dostał ofertę

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Legia Warszawa wykupiła z FC Metz Cafu - przekonuje "Super Express". Klub złożył też ofertę Arkadiuszowi Malarzowi, jednak nie w charakterze piłkarza. Bramkarz wciąż nie podjął decyzji czy będzie kontynuował karierę.

Przez zdecydowanie większą część ostatniego sezonu Cafu był podstawowym piłkarzem Legii Warszawa i jednym z najlepszych graczy tej drużyny. Jednak w końcówce rundy wiosennej, czyli w najważniejszym momencie rozgrywek, piłkarz spadł w hierarchii defensywnych pomocników.

Gorsza forma Portugalczyka spowodowała, że dla wielu kibiców jego pozostanie w klubie stanęło pod znakiem zapytania. Tym bardziej, że kończy się jego wypożyczenie z FC Metz.

Jak jednak informuje "Super Express", wicemistrz Polski już wykupił pomocnika z francuskiego klubu za 800 tysięcy euro.

Legia zarobiła najwięcej pieniędzy. Czytaj więcej--->>>

Gazeta przekazała także nowe informacje na temat Arkadiusza Malarza. Otóż 38-latek otrzymał ofertę pozostania w klubie, jednak nie w charakterze piłkarza. Miałby on pracować w Akademii Legii i pełnić jeszcze kilka innych funkcji.

Według "SE" zawodnik poprosił o czas do namysłu i to on zadecyduje: kończy karierę piłkarską i zostaje w Legii, czy szuka bramkarskiego szczęścia gdzie indziej.

Dodajmy, że klub opuścili już Michał Kucharczyk i Kasper Hamalainen (więcej TUTAJ). Wcześniej podjęto decyzję o rezygnacji m.in. z Adama Hlouska czy Cristiana Pasquato.

ZOBACZ WIDEO Pożegnanie Legii z Kucharczykiem wygląda fatalnie. "Przez lata był sercem tej drużyny. Zasłużył na więcej"Oglądaj PKO Ekstraklasę na żywo! Mecz Cracovia - Legia Warszawa online i za darmo. Kliknij tutaj

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL