Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Arkadiusz RecaNewspix / Rafal Rusek / PressFocus / Na zdjęciu: Arkadiusz Reca

El. ME 2020. Arkadiusz Reca kontuzjowany. Opuszcza zgrupowanie kadry

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Z powodu kontuzji Arkadiusz Reca opuszcza zgrupowanie reprezentacji Polski przygotowującej się do meczów z Macedonią Północną i Izraelem w eliminacjach do EURO 2020.

"Arkadiusz Reca opuszcza zgrupowanie reprezentacji Polski, która przygotowuje się do meczów eliminacji Euro 2020 z Macedonią i Izraelem. Doktor reprezentacji Jacek Jaroszewski uznał, że uraz, którego doznał na jednym z ostatnich treningów w klubie, wymaga dwutygodniowego leczenia" - poinformował na Twitterze rzecznik kadry, Jakub Kwiatkowski.

"W związku z tym udział Recy w obu meczach jest wykluczony. Natomiast Maciej Rybus w dużym tempie dochodzi do zdrowia i normalnie trenuje z drużyną" - dodał.


Z jego wiadomości wynika, że selekcjoner Jerzy Brzęczek nie zamierza powoływać w miejsce Recy innego zawodnika.

ZOBACZ WIDEO Wielu skreśliło już Drągowskiego, a on wyczynia cuda. "To jeden z najlepszych bramkarzy ostatnich miesięcy w Serie A"

Kontuzja piłkarza Atalanty Bergamo oznacza, że Rybus jest jedynym nominalnym lewym obrońcą na zgrupowaniu. Na tej pozycji mogą zagrać jeszcze Artur Jędrzejczyk lub Tomasz Kędziora.

Dodajmy, że wcześniej z powodu urazu wypadł z kadry Wojciech Szczęsny. Jego miejsce zajął Rafał Gikiewicz (czytaj więcej TUTAJ).

Reprezentacja Polski zmierzy się z Macedonią Północną w Skopje 7 czerwca, a 10 czerwca zagra u siebie z Izraelem.

Kamil Grosicki wprost o swojej przyszłości. Czytaj więcej--->>>

Oglądaj na żywo mecz eliminacji do Euro 2020 Polska - Słowenia. Już we wtorek od godz. 20:30!

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL