Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu kobieta, która wbiegła na murawę podczas finału Ligi Mistrzów w MadryciePAP/EPA / Rodrigo Jimenez / Na zdjęciu kobieta, która wbiegła na murawę podczas finału Ligi Mistrzów w Madrycie

Liga Mistrzów. Tottenham - Liverpool. Incydent w finale. Fanka w kostiumie kąpielowym wbiegła na murawę

Michał Jankowski
Michał Jankowski
W trakcie pierwszej połowy finału Ligi Mistrzów sędzia Damir Skomina musiał na chwilę przerwać mecz. Na murawę wbiegła fanka w stroju kąpielowym.

W finałach ważnych rozgrywek bardzo często na murawę wbiegają pojedynczy kibice. Zazwyczaj bywają to mężczyźni, którzy chcą zabłysnąć lub zrobić sobie zdjęcie czy przybić "piątkę" z ulubionym zawodnikiem. Podczas meczu Tottenham - Liverpool było jednak nieco inaczej.

W 18. minucie finału Ligi Mistrzów Damir Skomina przerwał akcję Tottenhamu, ponieważ na murawę wbiegła fanka w stroju kąpielowym, co spotkało się z entuzjazmem publiczności.

Fanka, która wbiegła na murawę, podczas finału Ligi Mistrzów w Madrycie. Fot. PAP/EPA/Rodrigo JimenezFanka, która wbiegła na murawę, podczas finału Ligi Mistrzów w Madrycie. Fot. PAP/EPA/Rodrigo Jimenez
Kobieta triumfalnie przebiegła pół boiska z uniesionymi rękoma, a potem została złapana przez stewardów i odprowadzona poza boisko. Teraz z pewnością nie uniknie kary. Może spodziewać się grzywny oraz zakazu stadionowego.

Po krótkiej przerwie sędzia mógł wznowić mecz. Cała sytuacja miała miejsce przy wyniku 1:0 dla Liverpoolu. Finał Ligi Mistrzów odbywa się na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie.

ZOBACZ WIDEO: Finał Ligi Mistrzów. Tottenham - Liverpool. Kamil Stoch: Kto kibicuje Liverpoolowi, ten nigdy nie jest pewny

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL