Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Robbie Jay Barratt - AMA / Na zdjęciu: Jordan Henderson

Finał Ligi Mistrzów. Liverpool - Tottenham. Wzruszająca scena z udziałem kapitana Hendersona i jego ojca

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Liverpool pokonał 2:0 Tottenham i wygrał Ligę Mistrzów. Gdy zwycięzcy odebrali już medale i puchar, kapitan The Reds Jordan Henderson podszedł do band reklamowych i serdecznie wyściskał się z ojcem. Nie zabrakło łez wzruszenia.

Ojciec kapitana Liverpoolu niedawno walczył z nowotworem gardła. W sobotni wieczór był jednak w Madrycie i z trybun dopingował syna w walce o największy sukces w karierze. Wzruszającą scenę nagrali dziennikarze i trafiła ona do mediów społecznościowych. 

Fani Liverpoolu skomentowali zachowanie Jordana Hendersona i jego ojca. "Piękna chwila, zobaczyć tatę i syna razem", "Miłość do taty nigdy nie umiera" - napisali internauci. 

Czytaj także: Robertson kiedyś myślał nad sensem życia, a teraz jest gwiazdą Liverpoolu

Już po meczu ojciec kapitana Liverpoolu udzielił wywiadu dla "Optus Sport", w którym powiedział. - Jestem bardzo dumny. Zareagowałem emocjonalnie. Łzy przyszły nagle i po prostu zacząłem się trząść. Pamiętam, że kiedy miał 10 lat, wziąłem go na Old Trafford, żeby zobaczył finał Ligi Mistrzów. Powiedział do mnie wtedy: Tato zamierzam w tym meczu zagrać, nie raz, ale dwa razy.

Z kolei Henderson zadedykował trofeum między innymi swojemu ojcu. - Zasługiwał na niego. Cieszę się, że mogę zabrać ten medal do domu, dla niego i mojej rodziny.

Czytaj także: finał w Madrycie dla Liverpoolu

ZOBACZ WIDEO El. ME 2020. Reprezentacja Polski krytykowana za styl. Mateusz Klich: Nie da się zadowolić wszystkich

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL