Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Alberto MorenoPAP/EPA / TOLGA BOZOGLU / Na zdjęciu: Alberto Moreno

Liga Mistrzów: Tottenham - Liverpool. Alberto Moreno zadedykował wygraną tragicznie zmarłemu Jose Antonio Reyesowi

Kuba Cimoszko
Kuba Cimoszko
Alberto Moreno odbierał medal za zwycięstwo w Lidze Mistrzów w koszulce dedykowanej tragicznie zmarłemu Jose Antonio Reyesowi. Później zamieścił na Instagramie zdjęcie w niej wraz z Pucharem Europy, które podpisał: "To dla ciebie!"

Liverpool FC wygrał 2:0 (1:0) z Tottenhamem Hotspur w finale Ligi Mistrzów 2018/19. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego zdecydowano, że obie drużyny minutą ciszy oddadzą hołd Jose Antonio Reyesowi, który kilka godzin wcześniej zginął w wypadku samochodowym. Dodatkowo pamięć byłego kolegi z boiska postanowił uczcić Alberto Moreno.

Tuż po zakończeniu spotkania obrońca LFC zdjął klubową koszulkę i zaprezentował inną, którą miał pod spodem. Na tej znalazło się wspólne, prywatne zdjęcie obu graczy jeszcze z czasów wspólnej gry w Sevilli podpisane: "Te quiero hermano" ("Kocham cię bracie" - przyp. red.). To w niej odbierał też medal oraz świętował z kolegami zwycięstwo w rozgrywkach.

26-latek zamieścił też wzruszający post na Instagramie. Pod zdjęciem w owej koszulce, do którego pozował z Pucharem Mistrzów, napisał: "To dla ciebie!":

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL