WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Dan Mullan / Na zdjęciu: Artur Boruc

Premier League. Artur Boruc na dłużej w Bournemouth. Polak z nowym kontraktem

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Wyjaśniła się przyszłość Artura Boruca. Polski bramkarz złożył podpis pod rocznym kontraktem, co oznacza kolejny sezon w Premier League.

Obecna umowa Artura Boruca z AFC Bournemouth obowiązywała tylko do końca czerwca. Wszystko jednak wskazywało na to, że Polak zostanie w angielskim klubie. W zakończonym niedawno sezonie wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie i od stycznia grał regularnie.

Oficjalnie: Łukasz Fabiański ma nowego rywala. David Martin podpisał kontrakt >>

W poniedziałek Brytyjczycy poinformowali na oficjalnej stronie internetowej, że Polak podpisał nowy kontrakt. Będzie obowiązywać do końca czerwca 2020 roku.

Bournemouth jednocześnie informuje, że łącznie przedłużono umowy osiemnastu piłkarzom, którzy grali w sezonie 2018/19. Z kolei pięciu lada moment stanie się wolnymi zawodnikami. To Marc Pugh, Jordan Holmes, Tom Parker-Trott, James Boote oraz Nathan Clements.

Bartłomiej Drągowski może być konkurentem Artura Boruca. Chce go Bournemouth >>

Boruc w minionym sezonie rozegrał dwanaście meczów w Premier League. Bournemouth jednak cały czas szuka mu konkurenta. Z klubem ma się pożegnać Asmir Begović, a na jego miejsce może przyjść Bartłomiej Drągowski.

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Robert Lewandowski zerwał z łatką nudziarza. "Zaczął bawić się swoim wizerunkiem"

Czy Boruc będzie pierwszym bramkarzem w nowym sezonie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL