Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Camp Nou Getty Images / David Ramos / Camp Nou

FC Barcelona pokazała nowe koszulki

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
FC Barcelona zaprezentowała koszulki, w jakich piłkarze tego klubu będą występować w kolejnym sezonie. Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia i nowe stroje bardzo różnią się od tych w jakich grali w ostatnich latach.

Już kilka tygodni temu w hiszpańskich mediach pojawił się projekt koszulki Barcelony na kolejny sezon i wywołał duże zaskoczenie wśród fanów. Strój, przypominający te zakładane przez reprezentantów Chorwacji, został przyjęty bardzo chłodno.

W poniedziałek mistrz Hiszpanii oficjalnie pokazał nowe trykoty i wyglądają one bardzo podobnie do tych, jakie pojawiały się na dotychczasowych zdjęciach.

Zobacz wideo: nowe koszulki Barcelony

Fani są niezadowoleni z faktu, że klub zrezygnował z tradycyjnych "pasów" na koszulkach, które z niewielkimi przerwami, pojawiały się na strojach od 120 lat.

Nowe koszulki Barcelony. Nawiązane do historii miasta. Czytaj więcej--->>>

W ostatnim sezonie Duma Katalonii wywalczyła mistrzostwo Hiszpanii, jednak przegrała finał Pucharu Króla a z Ligi Mistrzów odpadła w półfinale.

Ronald Koeman nie chce być trenerem Barcelony. Czytaj więcej--->>>

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Raport zdrowotny reprezentacji Polski. Jerzy Brzęczek przekazał złą wiadomośćRozgrywki La Ligi możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL