Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Piątek w barwach reprezentacji Polski East News / Daniel Bodzenta / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek w barwach reprezentacji Polski

Krzysztof Piątek odsunął na bok ślubne emocje. "Teraz skupiam się na celu"

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Krzysztof Piątek w miniony weekend poślubił swoją partnerkę Paulinę. Na zbyt długie świętowanie ani podróż poślubną na razie nie ma jednak czasu. Piłkarz już ciężko pracuje na zgrupowaniu reprezentacji Polski.

Krzysztof Piątek i Paulina Procyk wzięli ślub 1 czerwca. Uroczystość miała charakter prywatny, wszystko utrzymywane było w tajemnicy, tylko para młoda udostępniła pojedyncze zdjęcia.

Ślub i wesele odbyły się w Łagowie w województwie lubuskim. Ceremonia miała miejsce w wybudowanym na wzgórzu zamku Joannitów.

Ze względu na rodzinne zobowiązania Krzysztof Piątek dostał wolne od trenera i nie wziął udziału w sobotnim treningu kadry, która przygotowuje się do meczów z Macedonią Północną i Izraelem w eliminacjach mistrzostw Europy.

Czytaj też: 
-> Juventus stawia na ekologię. Klub zaprezentował koszulkę z... plastiku
-> Wielki plan Davida Beckhama. Chce sprowadzić do nowego klubu Luisa Suareza

Piłkarz więcej wolnego nie potrzebował, błyskawicznie wrócił do ciężkiej pracy i do kolegów z kadry. Na Instagramie zamieścił zdjęcie w biało-czerwonych barwach, podpisując je wymownie: "Teraz skupiam się na celu", dając do zrozumienia, że jest to dla niego w tej chwili najważniejsze. 

Zanim rozpocznie się sezon klubowy w Serie A, Piątek pewnie znajdzie jeszcze chwilę wolnego, żeby celebrować z małżonką zaślubiny podczas podróży poślubnej.

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Czy w kadrze panuje rozluźnienie? "Jak wiem, że jest zgrupowanie reprezentacji, to nie biorę ślubu"

Czy Krzysztof Piątek strzeli bramkę w którymś z najbliższych meczów kadry?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL