Najnowsze Wyniki/Kalendarz
NeymarGetty Images / Shaun Botterill / Na zdjęciu: Neymar

Matka Neymara zabrała głos ws. rzekomego gwałtu. "Przebacz tej dziewczynie"

Igor Kubiak
Igor Kubiak
"Przebacz tej dziewczynie" - napisała na Instagramie matka Neymara. W obronę reprezentanta Brazylii wzięła również jego siostra, która zaapelowała bezpośrednio do oskarżycielki.

Matka Neymara, Nadine Santos, wstawiła na swoim Instagramie zdjęcie z synem i listem skierowanym bezpośrednio do niego. Tym samym zabrała głos ws. ostatnich oskarżeń jednej z kobiet, która miała zostać zgwałcona przez piłkarza w hotelu w Paryżu.

"Mój synu, w tym momencie, kiedy wszystko stało się jasne i nadchodzi Boża prawda, jest czas, aby się czegoś z tego wszystkiego nauczyć i powrócić do Jezusa Chrystusa, pierwszej miłości. Tylko on zna twoje serce, zaufaj mu. Jako chrześcijanin, którym jesteś, przebacz tej dziewczynie! Ja i twoja siostra, jako kobiety, możemy cię zapewnić, że ona nas nie reprezentuje" - napisała Nadine Santos.

Wrzutka matki Neymara:

Bezpośrednio do oskarżycielki, która nie została wymieniona z imienia i nazwiska, zwróciła się za to siostra piłkarza - Rafaella Santos, która na Instastory wrzuciła nagranie z całą wypowiedzią.

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Czy Szczęsny mógł poczekać z operacją kolana? "Ryzyko zagrania w meczach eliminacyjnych było za duże"


"Nigdy się nie dowiem, dlaczego to zrobiła. Szczerze wierzę, że zdaje sobie ze wszystkiego sprawę i może spać spokojnie. Czytanie o tym było bardzo trudne, szczególnie, że dotyczy mojego brata, którego kocham ponad wszystko. Wszyscy wiedzą, że on mnie chroni i jaki jest ważny dla mnie. Ci, którzy go znają, wiedzą, że nigdy nie zrobiłby czegoś takiego i ja nie pozwolę nikomu mówić o nim takich rzeczy" - przyznała Rafaella ze łzami w oczach.

15 maja tego roku Neymar spotkał się z 26-letnią kobietą, którą poznał przez Instagrama i zaprosił do Paryża. Według oskarżeń, napastnik PSG pojawił się w hotelu pijany i "wbrew woli ofiary, zmusił ją do odbycia stosunku" (więcej TUTAJ). Doniesieniom zaprzeczył jego agent i ojciec, a następnie sam zawodnik, który w mediach społecznościowych opublikował rozmowy z poznaną kobietą.

Z bronienia oskarżycielki wycofał się dotychczasowy adwokat, który na łamach brazylijskich mediów opowiedział o całej historii. "Związek z Neymarem odbył się za zgodą kobiety. W trakcie aktu piłkarz stał się brutalny i atakował kobietę. Za to powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności cywilnej i karnej" - poinformował (więcej TUTAJ).

Neymar aktualnie przygotowuje się z reprezentacją Brazylii do Copa America 2019. "Canarinhos" są gospodarzami turnieju, który rozpocznie się 15 czerwca.

Czytaj teżNeymar nie wytrzymał. Brazylijczyk rozpłakał się przy selekcjonerze

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL