Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz HajtoNewspix / Łukasz Grochala / Na zdjęciu: Tomasz Hajto

Eliminacje Euro 2020. Macedonia Północna - Polska. Tomasz Hajto wraca do komentowania meczów kadry

Michał Fabian
Michał Fabian
Piątkowy mecz reprezentacji Polski z Macedonią Północną w Skopje relacjonować będzie w Polsacie Sport duet Mateusz Borek - Tomasz Hajto. Dla tego drugiego to powrót na stanowisko komentatorskie podczas spotkań Biało-Czerwonych.

"Panowie, zmiana czasami dobrze robi i to nie jest najważniejsze. Zacznijmy dobrze eliminacje od 6 punktów i będziemy wszyscy szczęśliwi. Ukłony" - napisał w marcu br. Tomasz Hajto na Twitterze. Były reprezentant Polski został wówczas odsunięty od komentowania spotkań kadry. Taką decyzję podjął szef sportu w Polsacie Marian Kmita.

Podczas marcowych meczów reprezentacji w eliminacjach Euro 2020 - z Austrią (1:0) i Łotwą (2:0) - na stanowisku komentatorskim Polsatu Sport zasiadali Mateusz Borek i Artur Wichniarek.

Zobacz także: Transmisja z Austria - Polska. Nie Tomasz Hajto, a Artur Wichniarek skomentuje w Polsacie Sport mecz z Mateuszem Borkiem

Hajto pełnił rolę eksperta w studiu. Teraz ponownie stworzy duet z Borkiem. Obaj pracować będą podczas piątkowego meczu w Skopje, z Macedonią Północną (początek o godz. 20.45).

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Świetna wiosna Michała Pazdana. Wrócił do formy i czeka na mecze reprezentacji

Hajto, Borek, a także reporter Polsatu Sport Roman Kołtoń w środę wylecieli do Macedonii Północnej. W mediach społecznościowych zamieścili zdjęcie zrobione w Skopje. "Zwiedzamy Skopje przed zwycięstwem" - napisał Hajto. "Skopje. Rihanny nie spotkaliśmy. Ale parasolki fruwają pod macedońskim niebem. Cisza przed futbolową burzą" - to z kolei opis Borka.

Mecz Macedonia Północna - Polska będzie można także zobaczyć w TVP. Z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Marcina Żewłakowa.

Zobacz także: Tomasz Hajto starł się z dyrektorem TVP Sport. "Na trzeźwo tego nie ogarnę"

Powrót Tomasza Hajto do komentowania meczów kadry to...

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL