Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze reprezentacji PolskiPAP/EPA / GEORGI LICOVSKI / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Polski

Eliminacje Euro 2020: Macedonia Północna - Polska. Twitter zniesmaczony po meczu. "Działamy bez mapy"

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Reprezentacja Polski po bramce Krzysztofa Piątka pokonała Macedonię Północną (1:0). Choć ważne są trzy punkty, na Twitterze wskazywano, że to jeden z niewielu pozytywów.

W pierwszej połowie podopieczni Jerzego Brzęczka nie zachwycali. To piłkarze Macedonii Północnej mieli inicjatywę po swojej stronie. Po przerwie wystarczyło, że na boisku pojawił się Krzysztof Piątek, trochę szczęścia i Biało-Czerwoni strzelili pierwszą, i jak później się okazało jedyną, bramkę. To dało im zwycięstwo.

Nie było to jednak spotkanie, które mogłoby się podobać i po którym można byłoby żałować, że nie oglądało się go na żywo. Tak mniej więcej przedstawił to dziennikarz Andrzej Twarowski.

Czytaj też:
-> Eliminacje Euro 2020: Macedonia Północna - Polska. Zobacz zwycięskiego gola Krzysztofa Piątka
-> Eliminacje Euro 2020: Macedonia Północna - Polska. Podczas hymnu Biało-Czerwoni mogli poczuć się jak u siebie (wideo)

Dużo przewijało się komentarzy o szczęściu przy trafieniu Krzysztofa Piątka. Wspomnieli o tym redaktorzy WP SportoweFakty, Mateusz Skwierawski i Artur Mazur. 


Po końcowym gwizdku prawdziwym powodem do radości był fakt zainkasowania kolejnych trzech punktów. Cieszyli się z tego: Łukasz Gikiewicz oraz Tomasz Wieszczycki.


Dłuższej analizy podjęli się Andrzej Twarowski i Tomasz Ćwiąkała.


Nieco ironicznie spotkanie skomentował Bogusław Leśnodorski, wymieniając... właściwie wszystko to, czego nie było, oprócz wspomnianych trzech punktów. 

Idealnym podsumowaniem spotkania Polaków z Macedończykami zdaje się być komentarz Michała Kołodziejczyka, redaktora naczelnego WP SportoweFakty. Co prawda było to mecz wygrany, ale... 

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Arkadiusz Milik: Styl nie zawsze jest taki, jak chcemy. Najważniejsze są zwycięstwa

Czy mecz z Macedonią Północną był dobry w wykonaniu reprezentacji Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL