Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dariusz SzpakowskiNewspix / Na zdjęciu: Dariusz Szpakowski

Eliminacje Euro 2020: Macedonia Północna - Polska. Zabawna wpadka Dariusza Szpakowskiego

Dawid Borek
Dawid Borek
Duet Dariusz Szpakowski - Marcin Żewłakow skomentował mecz eliminacyjny do Euro 2020 Macedonia Północna - Polska (0:1). Ten pierwszy pod koniec transmisji zanotował zabawną wpadkę.

Reprezentacja Polski w Skopje nie porwała stylem. Biało-Czerwoni męczyli się z Macedończykami, cudem wygrywając po bramce Krzysztofa Piątka. Ten strzelił gola na początku drugiej połowy spotkania, uderzając z przewrotki (bramkę zobaczysz TUTAJ).

W zasadzie jedynym pozytywem po wyjazdowej konfrontacji z Macedonią Północną są trzy zdobyte punkty, bo właśnie tyle otrzymuje zwycięski zespół. Tymczasem kibice, którzy oglądali transmisję w Telewizji Polskiej, mogli się mocno zdziwić.

Komentujący te zawody Dariusz Szpakowski (wspólnie z Marcin Żewłakowem) w emocjach albo zapomniał o zasadach przyznawania punktów za wygrane, albo zawiodły u niego umiejętności matematyczne. Wyszła z tego zabawna wpadka.

ZOBACZ WIDEO Kadra U-21 cieszy się z mocnych rywali. "Kownacki powiedział wprost, że nie potrafimy grać w ataku pozycyjnym"

Czytaj także: Eliminacje Euro 2020: Macedonia Północna - Polska. Paweł Kapusta: Mecz do zapomnienia (komentarz)

- Wygrana w bólach, ale co ważne i z czego można się ucieszyć: z 12 punktów po trzech meczach - rzucił Dariusz Szpakowski pod koniec telewizyjnej transmisji. Kibice szybko wychwycili wpadkę komentatora i szydzą z niej w sieci.

Po trzech spotkaniach eliminacji Euro 2020 reprezentacja Polski ma na koncie dziewięć punktów i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli grupy G. Biało-Czerwoni wciąż są nieomylni. Styl może nie porywa, ale eliminacje, póki co, układają się dla Polaków idealnie (więcej TUTAJ).

Czy reprezentacja Polski zakończy eliminacje Euro 2020 bez porażki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (19):

Wszystkie komentarze (19)

Komentarze (19)

    Wszystkie komentarze (19)
    PRZEJDŹ NA WP.PL