Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice Piasta Gliwice Newspix / Norbert Barczyk / Na zdjęciu: kibice Piasta Gliwice

Lotto Ekstraklasa. Kibice Piasta wściekli. Ceny karnetów poszły w górę

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Podwyżka cen karnetów na przyszły sezon rozgniewała kibiców Piasta Gliwice. Fani mistrza Polski są wściekli, jednak władze klubu tłumaczą się grą drużyny w europejskich pucharach.

Wraz ze zdobyciem mistrzostwa Polski przez Piasta Gliwice pojawiły się nowe możliwości i perspektywy, ale i nowe problemy. Zwłaszcza dla fanów drużyny Waldemara Fornalika.

Otóż klub podał ceny karnetów na przyszły sezon, które rozwścieczyły kibiców. Okazało się, że klub postanowił je podnieść, i to bardzo wyraźnie.

Za karnet na poprzednie rozgrywki trzeba było zapłacić maksymalnie 455 złotych, teraz będzie to kosztować aż 750 zł. Sympatycy Piasta są oburzeni i nazywają ten ruch skandalem.

Poznaliśmy terminarz na przyszły sezon Lotto Ekstraklasy

"Chyba zostanę sezonowcem", "Ceny kosmos!", "Ceny dla tych, którzy pierwszy raz przyjdą na stadion, są masakryczne" - czytamy w komentarzach kibiców w internecie.

Piast tłumaczy się m.in. grą w europejskich pucharach.

"Szanowni Państwo. Zwracamy uwagę na korzyści płynące z zakupu karnetu. Przede wszystkim - pewność obejrzenia każdego domowego spotkania Piasta w sezonie 2019/2020: mecze Ekstraklasy, Superpuchar, wszystkie europejskie puchary w cenie. Przeliczając cenę karnetu na liczbę meczów, które można obejrzeć (minimum 22-23), zajęcie miejsca przy Okrzei 20 jest możliwe już za około 20 zł za mecz (na sektory C, D, K, L, M, N, T, U)" - napisano na oficjalnym koncie na Facebooku.

Piast rozpocznie sezon już na początku lipca od meczów w I rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. 

Drugi transfer Piasta Gliwice stał się faktem. Czytaj więcej--->>>

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Grosicki optymistą po meczu. "Zespół buduje się od defensywy, a my kolejny raz nie straciliśmy gola"

Komentarze (14):

Wszystkie komentarze (14)

Komentarze (14)

×
    Wszystkie komentarze (14)
    PRZEJDŹ NA WP.PL