Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Marcin Karczewski / PressFocus / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Eliminacje Euro 2020. Polska - Izrael. Nie było pistoletów Krzysztofa Piątka

Robert Czykiel
Kibice już się przyzwyczaili, że Krzysztof Piątek każdego gola celebruje strzałami z pistoletów. Dlatego w sieci zrobiło się zamieszanie, gdy w meczu z Izraelem nie wykonał tego gestu.

Reprezentacja Polski odbudowała zaufanie kibiców w wielkim stylu. Biało-Czerwoni w poniedziałek rozgromili Izrael 4:0. Wszystko zaczęło się od Krzysztofa Piątka, który w pierwszej połowie dał naszej drużynie prowadzenie. Pozostałe gole padły po przerwie.

Eliminacje Euro 2020. Polska - Izrael. Urodzeni, żeby wygrywać! Cudowne oczyszczenie Biało-Czerwonych >>

Kibiców jednak zaskoczyło zachowanie "Il Pistolero" po bramce. Napastnik Milanu przyzwyczaił fanów, że każdego gola celebruje, strzelając pistoletami. Tym razem tego zabrakło.

W sieci zaczęły pojawiać się kuriozalne zarzuty pod adresem Telewizji Polskiej, że "cieszynkę" ocenzurowano. Głos zabrał dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski.

Eliminacje Euro 2020. Polska - Izrael. Niezawodny Krzysztof Piątek, Piotr Zieliński w końcu na miarę oczekiwań (oceny) >>

Gwiazdor naszej kadry na razie nie skomentował sprawy. Możliwe, że nie wykonywał tej "cieszynki", aby nie sprowokować niepotrzebnej dyskusji.

Czy Piątek będzie królem strzelców eliminacji Euro 2020?