Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze reprezentacji Polski Newspix / Rafał Rusek / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Polski

Eliminacje Euro 2020: Polska - Izrael: szalona radość w szatni Biało-Czerwonych

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Po zwycięstwie z Izraelem (4:0) w meczu el. Euro 2020 w polskim obozie zapanowała euforia. Zobacz zdjęcie z szatni naszej reprezentacji.

Na taki mecz w wykonaniu polskiej reprezentacji kibice futbolu czekali od dawna. Na PGE Narodowym w Warszawie Biało-Czerwoni pokonali wysoko Izrael (4:0) i umocnili się na pozycji lidera grupy "G" el. Euro 2020 - więcej TUTAJ.

"RADOŚĆ, 4 mecze, 12 punktów, 0 straconych goli!" - czytamy na profilu "Łączy nas piłka" na Twitterze, gdzie zamieszczono zdjęcie z szatni polskiej drużyny. Na fotografii widzimy selekcjonera Jerzego Brzęczka, Krzysztofa Piątka, Roberta Lewandowskiego i innych reprezentantów.

Gesty zwycięstwa i radość na twarzy kadrowiczów mówią wszystko o atmosferze w zespole po odniesieniu czwartego zwycięstwa w el. do Euro 2020.

- Do pewnego momentu trzymaliśmy się mocno. A potem było już widać moment załamania. Graliśmy jak dotąd z najlepszą drużyną w grupie. Polska już się w zasadzie zakwalifikowała - skomentował po meczu selekcjoner Izraelczyków, Andreas Herzog.

ZOBACZ: Eliminacje Euro 2020. Polska - Izrael. Andreas Herzog: Polska jest najlepsza. A to nie nasz koniec >>

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Fabiański wie, co jest głównym problemem kadry. "Musimy być bardziej regularni"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL