Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Emre BelozogluTwitter / Twitter / Emre Belozoglu

Eliminacje Euro 2020. Islandia - Turcja. Skandal przed meczem. Szczotka zamiast mikrofonu przy twarzy Emre Belozoglu!

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Do sporego zamieszania doszło przed meczem Islandii z Turcją w ramach eliminacji do ME 2020. Piłkarze najpierw czekali kilka godzin na lotnisku, a następnie ktoś podstawił szczotkę zamiast mikrofonu w trakcie rozmowy z Emre Belozoglu.

Atmosfera przed wtorkowym Islandii z Turcją jest bardzo napięta. Wszystko przez wydarzenia, które miały miejsce w poniedziałek na lotnisku w Rejkiawiku.

Turcy tuż po wylądowaniu spędzili kilka godzin na lotnisku. Piłkarze przeszli bardzo szczegółową kontrolę.

Gospodarze tłumaczyli ten fakt względami bezpieczeństwa, co wywołało spore oburzenie wśród Turków.

ZOBACZ WIDEO Piotr Zieliński wbił szpileczkę dziennikarzom. "Chcieliście, żebyśmy grali lepiej. Mamy jeszcze dużo do zaoferowania"

Zobacz także: Eliminacje Euro 2020. Polska - Izrael. Zobacz wielką radość w polskiej szatni (wideo)

Następnie spory skandal wywołał wywiad z kapitanem Emre Belozoglu. W trakcie rozmowy ktoś podstawił szczotkę zamiast mikrofonu. Najprawdopodobniej był to islandzki kibic, który chciał sprowokować doświadczonego tureckiego piłkarza.

Niewinny żart przerodził się w międzynarodowy skandal. W Turcji uznano tę sytuację za niedopuszczalną. Na Twitterze swoje stanowisko przedstawił Ibrahim Kalin, rzecznik prasowy prezydenta Erdogana. Napisał: "To brak szacunku dla naszej reprezentacji!"

Wtorkowe spotkanie Islandii z Turcją rozpocznie się o godzinie 20:45. Faworytem są goście, którzy ostatnio sensacyjnie pokonali na własnym boisku Francję 2:0.

Zobacz także: Eliminacje Euro 2020. Polska - Izrael. Boniek zażartował ze Szpakowskiego. "To ile mamy tych punktów?"

Jakim wynikiem zakończy się mecz Islandii z Turcją?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

  • Fata Zgłoś
    Ty Wasiek- ptasiek! Popraw se tekst, bo zara będziesz jak ten luloczek Kuczerka... Ty też z tych ślepych i niedouczonych jesteś???

    Komentarze (1)

    PRZEJDŹ NA WP.PL