Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Łukasz Skwiot / Na zdjęciu: Kamil Grosicki

Eliminacje Euro 2020: Polska - Izrael. Kamil Grosicki zadedykował bramkę koledze, który stracił nogę. "To dla ciebie"

Kuba Cimoszko
Kuba Cimoszko
- Chciałbym zadedykować tego gola mojemu przyjacielowi Pawłowi Dąbrowskiemu, który miał ciężki wypadek. Amputowali mu nogę. Paweł, to dla ciebie! - powiedział Kamil Grosicki po meczu Polski z Izraelem (4:0) w ramach el. ME 2020.

Polska rozbiła 4:0 (1:0) Izrael i tym samym odniosła czwarte kolejne zwycięstwo w eliminacjach mistrzostw Europy 2020. - Cieszymy się, że w końcu wygraliśmy w dobrym stylu. Chyba nikt się nie będzie teraz czepiał - stwierdził po spotkaniu Kamil Grosicki przed kamerą "Polsat Sport".

Skrzydłowy Hull City strzelił w tym meczu bramkę na 3:0. - Chciałbym zadedykować tego gola mojemu przyjacielowi Pawłowi Dąbrowskiemu, który miał ciężki wypadek. Amputowali mu nogę. Paweł, to dla ciebie! - oznajmił

31-latek czekał na trafienie w kadrze narodowej od kilkunastu miesięcy. W starciu z Izraelczykami też nie miał łatwo, bo długo nie mógł się przedrzeć przez ich obronę. - Frustrowałem się w pewnym momencie, miałem nieudane dryblingi, ale jestem twardym facetem i nie pękam - podkreślił jednak "Grosik", który ostatecznie skończył mecz z bramką oraz wywalczonym rzutem karnym.

ZOBACZ WIDEO Krychowiak w dobrym humorze po meczu z Izraelem. Żartował z dziennikarzami. "To już pytanie do was"

Czy Kamil Grosicki to najlepszy polski skrzydłowy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL