Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Ian MacNicol / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Izraela

El. Euro 2020. Afera w reprezentacji Izraela. Piłkarze widziani przy wejściu do kasyna

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Po przegranym meczu el. Euro 2020 z Polską (0:4) czterech reprezentantów Izraela wyszło na miasto, czym złamali kodeks etyki kadry. Na zdjęciu widać piłkarzy w okolicach kasyna. Izraelska federacja wszczęła już śledztwo w tej sprawie.

Reprezentacja Izraela w atmosferze skandalu wraca do kraju po meczu el. Euro 2020 z Polską (0:4). Jak poinformował na Twitterze serwis kann_news, po poniedziałkowym spotkaniu w Warszawie, czterech zawodników miało udać się do kasyna. Na cenzurowanym znaleźli się: Beram Kayal, Dia Saba, Taleb Tawatha i Ayid Habashi.

"Izraelski Związek Piłki Nożnej sprawdza, czy czterech zawodników reprezentacji Izraela - Kayal, Tawatha, Saba i Habashi - spędzili czas w kasynie w Warszawie po meczu w Polsce. Byłoby to naruszeniem kodeksu etycznego" - czytamy na twitterowym koncie kann_news.

ZOBACZ: Eliminacje Euro 2020. Krzysztof Piątek, snajper z klasą. Nie odpalił pistoletów z szacunku do Izraela >>

Sprawę skomentował w mediach jeden z zainteresowanych zawodników - Taleb Tawatha. - Siedzieliśmy tylko w kawiarni, ale faktycznie opuściliśmy hotel - przyznał w mediach piłkarz Eintrachtu Frankfurt.

ZOBACZ: Robert Lewandowski z kolejnym luksusowym apartamentem w Warszawie. Cena zwala z nóg >>

Na zdjęciu opublikowanym na portalu społecznościowym rzeczywiście widać, że napis "CASINO" znajduje się w tle, co może uwiarygadniać wersję reprezentantów. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet jeśli nie weszli do kasyna, to czeka ich kara za wyjście z hotelu.

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Polska - Izrael. Efektowna wygrana przysłoniła mankamenty kadry? "Nie chwalmy piłkarzy za bardzo"

Komentarze (16):

Wszystkie komentarze (16)

Komentarze (16)

    Wszystkie komentarze (16)
    PRZEJDŹ NA WP.PL