WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / Julien de Rosa / Na zdjęciu: radość piłkarzy Paris Saint-Germain

Ligue 1 ma nowego partnera. Liga francuska będzie nazywać się Ligue 1 Uber Eats

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Od sezonu 2019/20 "Uber Eats" będzie oficjalnym partnerem Ligue 1 Conforama. W kolejnym roku francuska ekstraklasa przyjmie nazwę... Ligue 1 Uber Eats.

W środę (12 czerwca) przedstawiciele La Ligue de Football Professionnel (LFP), organizatora ligi zawodowej we Francji, ogłosili nawiązanie współpracy z Uber Eats - aplikacją umożliwiającą dowóz jedzenia do klienta.

"Od sezonu 2019/20 Uber Eats będzie oficjalnym partnerem Ligue 1 Conforama. W dwóch kolejnych sezonach - 2020/21 i 2021/22 - oficjalną nazwą rozgrywek będzie Uber Eats Ligue 1. LFP jest zadowolona i dumna z pozyskania tak innowacyjnego partnera. Tak silnej marki, szczególnie wśród młodego pokolenia" - poinformowano w specjalnym oświadczeniu do mediów.


Uruchomiona w marcu 2016 r. we Francji aplikacja Uber Eats jest już dostępna w ponad 110 francuskich miastach. Usługa umożliwia dostarczanie potraw do klientów z ponad 15 000 partnerskich restauracji w mniej niż 30 minut, siedem dni w tygodniu.

ZOBACZ: Media: Matthijs de Ligt gotowy na transfer do Paris Saint-Germain >>

ZOBACZ:Primera Division zapłaci 250 tys. euro kary. Za "szpiegowanie" użytkowników jej aplikacji >>

Aplikacja Uber Eats jest dostępna w kilkudziesięciu miastach na całym świecie, m.in. w Amsterdamie, Brukseli, Londynie, Sztokholmie czy Paryżu. Uber Eats działa też w kilku miastach w Polsce.

ZOBACZ WIDEO Lewandowski zdradził przepis na wygraną z Izraelem. "Nie szukaliśmy kwadratowych jaj. Wróciliśmy do podstaw"

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL