Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Lewandowski Facebook / PiłkaDlaWszystkich / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Młode piłkarki z Katowic rozbawiły Roberta Lewandowskiego. Niewiele zrozumiał z ich pytania

Michał Fabian
Michał Fabian
Reprezentanci Polski spotkali się z młodymi piłkarzami przed meczem z Izraelem. Były wspólne zdjęcia, a także dość nietypowe pytania. Robert Lewandowski nie poradził sobie z gwarą śląską.

Jedną z nagród za zwycięstwo w konkursie "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" było spotkanie z reprezentantami Polski. Doszło do niego przed meczem kadry Jerzego Brzęczka z Izraelem.

Młode piłkarki i piłkarze zadawali kadrowiczom pytania. Furorę zrobiło to zadane przez jedną z zawodniczek KKS Katowice. - My gryfne frelki ze Śląska momy pytanie. Jak sie we dniu szpilu rychtujesz? Czy mosz sztresa? Czy dumasz o swojej frelce? Czy łazisz do haźla? Mosz laksyra? Mosz jakiś rytuał? - zapytała Roberta Lewandowskiego.

- Mam nadzieję, że zrozumiałem całe pytanie - uśmiechnął się Lewandowski, ale opowiedział tylko o swoich przedmeczowych rytuałach. Później zaś przekonał się, że zrozumiał tak naprawdę niewiele. Piłkarka z Katowic pytała go bowiem m.in., czy w dniu meczu myśli o swojej żonie, czy chodzi do toalety i... czy ma biegunkę.

ZOBACZ WIDEO Lewandowski zdradził przepis na wygraną z Izraelem. "Nie szukaliśmy kwadratowych jaj. Wróciliśmy do podstaw"

Salwa śmiechu wybuchła na sali po pytaniu Wiktora z Poznania. "Czy pieniążek w życiu jest ważny?" - tego chciał się dowiedzieć od Kamila Grosickiego. Łukasz Fabiański odpowiedział, kogo najbardziej lubi w kadrze, zaś Grzegorz Krychowiak zmierzył się z pytaniem: "W jakim wieku piłkarz powinien zacząć szukać dziewczyny?".

Zobacz film ze spotkania kadrowiczów ze zwycięzcami konkursu "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

Zobacz także: Eliminacje Euro 2020: Mateusz Skwierawski: Lewandowski i Piątek muszą grać razem. Proszę im nie przeszkadzać (komentarz)

Zobacz także: Eliminacje Euro 2020. Robert Lewandowski - król PGE Narodowego

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL