Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu Rafał RostkowskiNewspix / TOMASZ WANTULA / Na zdjęciu Rafał Rostkowski

Szkolenie sędziowskie w TVP Sport. Szpakowski, Strejlau i inni

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Dziennikarze i eksperci TVP Sport wzięli udział w szkoleniu sędziowskim, które poprowadził Rafał Rostkowski, były arbiter międzynarodowy.

Rafał Rostkowski od wielu miesięcy współpracuje z TVP Sport jako ekspert sędziowski. Tym razem były arbiter poprowadził szkolenie dla dziennikarzy i ekspertów stacji.
Na Twitterze Rostkowski opublikował zdjęcie ze spotkania, na którym widać, kto wziął w nim udział.

Nowy piłkarz Lecha Poznań. Czytaj więcej--->>>

W szkoleniu wzięli udział m.in. Dariusz Szpakowski, Maciej Iwański, Jacek Kurowski i Rafał Patyra. Z kolei spośród ekspertów pojawili się m.in. Maciej Szczęsny, Andrzej Strejlau, Robert Podoliński czy Tomasz Kłos.

 

"Kto nie zna przepisów, może dużo przegrać. Kto zna reguły na wylot, może dużo wygrać. W futbolu profesjonalnym coraz mniej zależy od przypadku. Test, klipy, spory i dyskusje, jaki przepisy mają sens - szkolenie dla 25 komentatorów i ekspertów sporttvp.pl trwało blisko 3 godziny" - napisał Rostkowski.

Ostatnie miesiące w piłce krajowe i zagranicznej przekonały, że znajomość przepisów sędziowskich, które ciągle się zmieniają, nie jest powszechne.

Pierwszy transfer Manchesteru United. Czytaj więcej--->>>

ZOBACZ WIDEO "Podsumowanie tygodnia". Polska na autostradzie do Euro 2020. Czy Jerzy Brzęczek znalazł optymalne ustawienie?

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL