Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Miłosz MleczkoWP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Miłosz Mleczko

Miłosz Mleczko podpisał nowy kontrakt z Lechem Poznań

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Miłosz Mleczko pozostanie w Lechu Poznań co najmniej do połowy 2023 roku. Młody bramkarz właśnie przedłużył kontrakt z klubem.

20-latek powrócił do stolicy Wielkopolski po wypożyczeniu do Puszczy Niepołomice (trwało ono półtora roku). Teraz podejmie rywalizację o miejsce między słupkami bramki "Kolejorza". Jego konkurenci to pozyskany tego lata Mickey van der Hart, a także Karol Szymański.

Miłosz Mleczko podpisał z Lechem nową umowę, która będzie obowiązywać przez cztery lata. - Miłosz to kolejny z naszych wychowanków, który zdecydował się na zaproponowaną przez nas ścieżkę rozwoju. Obecnie należy do najbardziej uzdolnionych młodych bramkarzy w naszym kraju, czego dowodem było powołanie na trwające jeszcze mistrzostwa świata U-20 - powiedział na łamach oficjalnego serwisu klubu dyrektor sportowy "Kolejorza", Tomasz Rząsa.

->Oficjalnie: Tomasz Dejewski piłkarzem Lecha Poznań

Mleczko trafił na Bułgarską w przerwie zimowej sezonu 2013/2014 z Ruchu Chorzów. Od tamtego czasu uzbierał 41 występów w III-ligowych rezerwach. W pierwszym zespole jeszcze nie zadebiutował.

->Stadion "Awangarda" w wymarłym mieście po katastrofie w Czarnobylu. Prypeć - tu czas zatrzymał się 33 lata temu

ZOBACZ WIDEO Krychowiak w dobrym humorze po meczu z Izraelem. Żartował z dziennikarzami. "To już pytanie do was"

Czy Miłosz Mleczko doczeka się jesienią debiutu w Lechu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL