WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Agnieszka Skórowska / Na zdjęciu: Michał Probierz

Lotto Ekstraklasa. Cracovia doceniła Michała Probierza. Trener podpisał nowy kontrakt

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Drugi raz Cracovia przedłużyła kontrakt z Michałem Probierzem. Nowa umowa obowiązuje do 2021 roku. To kolejny dowód na to, że szkoleniowiec jest obdarzony przez Janusza Filipiaka wielkim zaufaniem.

Cracovia ma za sobą bardzo dobry sezon, który ukończyła na czwartym miejscu. Oznacza to, że "Pasy" zagrają w eliminacjach Ligi Europy. To wielka zasługa przede wszystkim Michała Probierza, który przez dwa lata budował drużynę.

Lotto Ekstraklasa. Cywilizacyjny skok Cracovii do Europy. Janusz Filipiak jak Kazimierz Wielki >>

Pracę 46-letniego szkoleniowca bardzo ceni właściciel Janusz Filipiak. Efektem jest nowy kontrakt dla Probierza, o czym poinformowała oficjalna strona Cracovii. Teraz umowa obowiązuje do 2021 roku.

- Dziękuję za zaufanie, które przełożyło się na przedłużenie umowy. Przed nami kolejny sezon i nowy etap budowy silnej Cracovii, którą prowadzimy wspólnie. Już wkrótce następne wyzwania i mecze w europejskich pucharach. Liczymy na wsparcie kibiców - komentuje trener.

Lotto Ekstraklasa. Airam Cabrera odchodzi z Cracovii. Pasy znów tracą najlepszego strzelca >>

Probierz podczas pracy w Krakowie już drugi raz przedłuża kontrakt. W klubie pełni jeszcze jedną funkcję, bo jest wiceprezesem ds. sportowych.

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Nasz dziennikarz pewny awansu na mistrzostwa. "Możemy przegrać tylko sami ze sobą"

Czy Cracovia awansuje do fazy grupowej Ligi Europy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL