Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan Mucha Newspix / Rafal Rusek / PressFocus / Jan Mucha

Jan Mucha wraca do Legii Warszawa. Będzie w sztabie Vukovicia

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Serwis "legia.net" donosi, że Jan Mucha ponownie będzie pracował w Legii Warszawa. Słowak ma być asystentem Krzysztofa Dowhania. Ma odpowiadać za szkolenie bramkarz w warszawskim klubie.

Słowak Jan Mucha występował w Legii Warszawa w latach 2005-2010. Uznawano go wtedy za jednego z najlepszych, o ile nie najlepszego bramkarza ekstraklasy, ale nie mogło być inaczej, skoro zachował czyste konto w aż 48 z 95 ligowych występów.

Później Mucha przeniósł się z Łazienkowskiej 3 do angielskiego Evertonu. Następnie występował w rosyjskich Kryljach Sowietow Samara i Arsienału Tuła. Przed dwoma laty wrócił do Polski.

Zobacz także: Legia Warszawa już bez Arkadiusza Malarza. Emocjonalny wpis bramkarza. "Zawsze będę kibicował temu klubowi"

Teraz Mucha znów ma pracować w Legii. Już nie jako piłkarz, a jako trener. Serwis "legia.net" donosi, że Słowak będzie asystentem Krzysztofa Dowhania. Ma odpowiadać za szkolenie bramkarzy w warszawskim klubie.

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Polska - Izrael. Reprezentacja znalazła optymalne ustawienie? "Grzechem jest sadzać Piątka na ławce"

Jan Mucha rozegrał w barwach stołecznego zespołu 128 meczów i zdobył z Legią mistrzostwo Polski w 2006 roku oraz Puchar i Superpuchar w 2008 roku.

Zobacz także: Bartosz Kapustka: Nie poddam się. W Leicester City nie jestem skreślony

Czy Legia Warszawa zdobędzie mistrzostwo Polski w sezonie 2019/2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL