Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cristiano Ronaldo Getty Images / Gabriele Maltinti / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo otrzymał dokumenty sądowe ws. rzekomego gwałtu na Kathryn Mayordze

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Sprawa rzekomego gwałtu Cristiano Ronaldo na amerykańskiej modelce może być kontynuowana. W końcu udało się dostarczyć dokumenty portugalskiemu gwiazdorowi.

Kathryn Mayorga oskarża Cristiano Ronaldo o gwałt, którego miał się dopuścić latem 2009 roku w jednym z hotelów w Las Vegas. Sprawa ciągnie się od wielu miesięcy, a portugalski gwiazdor zapewnia, że jest pomawiany przez amerykańską modelkę.

Amerykanie namierzyli Cristiano Ronaldo. W tym tygodniu dostanie wezwanie do sądu >>

Ostatnio sprawa stanęła w miejscu. Mayorga nawet wycofała wniosek z sądu stanowego w Nevadzie. Spowodowane to było problemami z ustaleniem miejsca zamieszkania piłkarza. To jednak nie oznacza, że "CR7" może odetchnąć z ulgą. Będzie odpowiadać przed sądem federalnym.

"La Gazzetta dello Sport" ujawnia, że lada moment sprawa nabierze rozpędu. W końcu udało się dostarczyć Ronaldo dokumenty sądowe.

ZOBACZ WIDEO "Podsumowanie tygodnia". Polska na autostradzie do Euro 2020. Czy Jerzy Brzęczek znalazł optymalne ustawienie?


"Teraz kiedy wezwanie sądowe zostało dostarczone, postępowanie cywilne powinno przebiegać zgodnie z planem. Nie wiadomo jednak, czy to oznacza, że uda się doprowadzić do pojawienia się Ronaldo w Stanach Zjednoczonych" - pisze włoski dziennik.

Liga Narodów UEFA. Cristiano Ronaldo zatrzymał autokar dla chłopca. Piękny gest Portugalczyka >>

Portugalczyk na razie unika podróży do USA. Doszło nawet do tego, że Juventus letnie mecze towarzyskie będzie rozgrywać w Azji, a nie jak zwykle w Stanach Zjednoczonych.

Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL