Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Matthijs de LigtGetty Images / Matthew Ashton / Na zdjęciu: Matthijs de Ligt

Media: Matthijs de Ligt blisko PSG. Czekają na niego wielkie pieniądze

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Wszystko wskazuje na to, że Matthijs de Ligt wyląduje w Paris Saint-Germain. Piłkarza kuszą ogromne pieniądze. W paryskim klubie za rok gry zarobiłby około 20 mln euro. Poza tym mógłby liczyć na regularne występy w pierwszym składzie.

Jeszcze w trakcie sezonu 2018/2019 wydawało się niemal pewne, że Matthijs de Ligt latem przeniesie się z Ajaksu do Barcelony. Transfer 19-latka do mistrza Hiszpanii jest jednak mało prawdopodobny.

Holender nie był zadowolony z proponowanych zarobków (około 6 mln euro rocznie) i z faktu, że nie otrzymał zapewnienia regularnych występów w pierwszym składzie (TUTAJ WIĘCEJ).

Władze Barcelony pogodziły się z faktem, że nie uda im się pozyskać utalentowanego obrońcy, zwłaszcza, że do gry mocno wszedł Paris Saint-Germain.

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Polska - Izrael. Jerzy Brzęczek odgryzł się dziennikarzom. "Zawsze mówi to, co ma na sercu"

Francuzi są gotowi zapłacić Holendrowi aż... 20 mln euro rocznie! Agent piłkarza Mino Raiola miał już negocjować warunki transferu. PSG chce zapłacić za niego 70 mln euro plus 5 mln po spełnieniu kilku warunków.

Holenderskie media są przekonane, że piłkarz trafi do PSG. Jako jeden z argumentów podają fakt, że jego partnerka i matka wybrały się już do Paryża w celu znalezienia domu.

Zobacz także: Lotto Ekstraklasa. Radosław Cierzniak zostaje w Legii Warszawa

Czy Matthijs de Ligt trafi do PSG?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL