Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Jun Tsukida / Na zdjęciu: Lukas Podolski

Lukas Podolski przeszedł operację. Szczegóły problemów zdrowotnych piłkarza nie są znane

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Lukas Podolski poinformował kibiców, że przeszedł operację. Nie wiadomo jednak, co się dzieje ze zdrowiem niemieckiego piłkarza, który na początku czerwca trafił do szpitala tuż przed meczem swojej drużyny, Vissel Kobe.

Lukas Podolski o tym, że trafił do szpitala poinformował 2 czerwca za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pauzował przez to w ligowym meczu. Zapewnił wówczas, że to tylko wirus i niedługo wróci do gry.

Tymczasem zamiast na boisko, wrócił do Europy, jak się okazało - do kliniki w Kolonii. Choć nie wiadomo, co dokładnie doskwiera zawodnikowi, czekała go operacja.

Czytaj też:
-> Premier League. Mohamed Salah odmówił dwóm wielkim klubom. Za rok może zmienić zdanie
-> Oficjalnie: Maurizio Sarri trenerem Juventusu Turyn

"Pomyślnie przeszedłem operację. Powrót do pełnej dyspozycji zajmie mi trochę czasu. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się tego dokonać" - napisał na Twitterze Lukas Podolski. Podziękował również lekarzowi Simonowi Preussowi.

Teraz tak naprawdę nie wiadomo czy Podolski w ogóle jeszcze wróci do gry w Vissel Kobe. Podolski gra w japońskim klubie od lipca 2017 roku. W tym sezonie zdobył 2 bramki i zaliczył asystę.

Niemieckie media spekulują, że w kolejnym sezonie całkowicie zmieni kierunek i zagra w Meksyku. Portal express.de poinformował, że piłkarz miałby trafić do FC Monterrey.

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Polska - Izrael. Efektowna wygrana przysłoniła mankamenty kadry? "Nie chwalmy piłkarzy za bardzo"

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL