Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Łukasz SurmaWP SportoweFakty / APR / Na zdjęciu: Łukasz Surma

Łukasz Surma trenerem Garbarni Kraków

Michał Piegza
Michał Piegza
Działacze Garbarni Kraków poinformowali o podpisaniu umowy z Łukaszem Surmą. Pracę w spadkowiczu z Fortuna I ligi zakończyć Bogusław Pietrzak.

Dobra praca Łukasza Surmy w III lidze w Sole Oświęcim została dostrzeżona przez działaczy z wyższych ligi. Trener najbliższy rok spędzi na ławce w Garbarni Kraków.

Czytaj także: III liga: kto zostanie ostatnim drugoligowcem? Dwóch kandydatów do awansu

Przypomnijmy, że w zakończonym niedawno sezonie, rekordzista w liczbie występów w ekstraklasie, utrzymał drużynę z Oświęcimia na czwarty szczeblu rozgrywek. Surma przejmował Sołę na ostatnim miejscu w tabeli na początku października.

Czytaj także: Ruch Chorzów wciąż szuka trenera. Jest mocny kandydat

W nowym sezonie kilka klubów chciało zatrudnić Surmę. Z trenerem kontraktowali się m.in. działacze Ruchu Chorzów. Ostatecznie 42-latek zdecydował się podpisać umowę ze spadkowiczem z Fortuna I ligi Garbarnią Kraków. Surma zastąpił na stanowisku szkoleniowca Bogusława Pietrzaka, z którym działacze spod Wawelu nie zdecydowali się przedłużyć kontraktu.

Praca w Garbarni to trzeci klub, gdzie trenerem jest Surma. Oprócz Soły szkoleniowiec był prowadził także Watrę Białka Tatrzańska.

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Polska - Izrael. Przełomowy mecz Piotra Zielińskiego? "Nie oczekujmy, że będzie liderem"

Łukasz Surma wprowadzi Garbarnię Kraków do Fortuna I ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL