Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Arthur Melo i Lucas VazquezGetty Images / Angel Martinez / Na zdjęciu od lewej: Arthur Melo i Lucas Vazquez

Lucas Vazquez kolejną ofiarą złodziei. Real Madryt ostrzega zawodników

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Lucas Vazquez stał się kolejną ofiarą złodziei. W zeszłym tygodniu jego dom został okradziony. Real Madryt uczula zawodników, aby z większą rozwagą udostępniali zdjęcia w mediach społecznościowych.

Dom Lucasa Vazqueza został okradziony, gdy zawodnik Realu Madryt przebywał z rodziną na wakacjach na Balearach. Po powrocie z krótkiego urlopu okazało się, że w jego domu brakuje wielu przedmiotów. Nie wiadomo jednak, jaka była łączna wartość skradzionego mienia.

W ostatnich miesiącach włamania do domów sportowców stały się prawdziwą plagą w Hiszpanii. W zeszłym tygodniu media informowały o tym, że ofiarą złodziei stali się m.in. Zinedine Zidane, Raphael Varane oraz Isco (więcej TUTAJ). Okradziono również Alvaro Moratę z Atletico Madryt.

Zobacz również: Real Madryt ma problem. Klub musi pozbyć się 12 piłkarzy w 22 dni

Wcześniej włamano się również do domów zawodników Barcelony: Kevina-Prince Boatenga oraz Arthura Melo.

Włamania ułatwić miały profile sportowców w mediach społecznościowych. Dzięki nim udało się ustalić miejsce zamieszkania.

Real Madryt ostrzegł swoich zawodników i apeluje o dbanie o swoje media społecznościowe. Klub sugeruje, aby piłkarze z większą rozwagą publikowali zdjęcia, które mogą zachęcić oraz ułatwić złodziejom włamania.

ZOBACZ WIDEO Karol Bielecki o brutalnej stronie sportu. "Człowiek miał wszystkiego dość"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL