Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze OlimpiiNewspix / Adam Starszyński / Na zdjęciu: piłkarze Olimpii

Były zawodnik Ruchu Chorzów zagra w Grudziądzu. Lukas Duriska w Olimpii

Michał Piegza
Michał Piegza
Beniaminek Fortuna I ligi Olimpia Grudziądz pozyskał kolejnego zawodnika. Nowym piłkarzem zespołu został Lukas Duriska, który ostatnio był wypożyczony z Rakowa Częstochowa do Ruchu Chorzów.

26-letni Słowak Lukas Duriska podpisał kontrakt z beniaminkiem Fortuna I ligi Olimpią Grudziądz. Defensor ostatnio grał w Ruchu Chorzów, z którym spadł z II ligi. Na Cichą Duriska był wypożyczony z Rakowa Częstochowa

Czytaj także: Ruch Chorzów wciąż szuka trenera. Jest mocny kandydat

Po Jasną Górą Duriska grał w latach 2016-2018. W pierwszym sezonie był podstawowym zawodnikiem swojej drużyny. W kolejnym, pod koniec września, doznał poważnej kontuzji, a po dojściu do zdrowia nie otrzymał szansy na zaprezentowanie swoich umiejętności.

Czytaj także: Piotr Tworek trenerem Warty Poznań

Na chwilę przed zamknięciem okienka transferowego w sierpniu 2018 roku został wypożyczony do Ruchu. Początek przy Cichej Duriska miał bardzo dobry. Z miejsca wywalczył mocną pozycję w zespole. W rundzie wiosennej Słowak, podobnie jak cały zespół, grał słabiej i spadł z 14-krotnymi mistrzami Polski z II ligi. Na Cichą Duriska był wypożyczony do końca sezonu, 30 czerwca upływa jego umowa z Rakowem. Od 1 lipca Słowak będzie graczem Olimpii.

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Polska - Izrael. Przełomowy mecz Piotra Zielińskiego? "Nie oczekujmy, że będzie liderem"

Lukas Duriska w przeciągu najbliższych trzech sezonów trafi do klubu Lotto Ekstraklasy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL