Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / NEIL HALL / Na zdjęciu: Aaron Wan-Bissaka (z lewej)

Transfery. Media: Manchester United złożył kolejną ofertę za Aarona Wana-Bissakę

Kuba Cimoszko
Kuba Cimoszko
Jak donosi "Sky Sports", Manchester United nie rezygnuje z próby sprowadzenia Aarona Wana-Bissaki. Działacze złożyli drugą ofertę dla Crystal Palace.

Według informacji angielskich dziennikarzy, najnowsza propozycja MU to 35 milionów funtów płatne natychmiastowo oraz dodatkowe 15 milionów w postaci różnych bonusów, które zależne byłyby od gry 21-latka i ewentualnych sukcesów klubu. Nie ma ona jednak dużych szans na akceptację.

Crystal Palace nie jest skłonne do sprzedaży swojej młodej gwiazdy i twardo żąda co najmniej 45 milionów funtów bez żadnych dodatkowych zapisów. To oznacza, że Czerwone Diabły będą zmuszone dalej negocjować, ponieważ Wan-Bissaka jest jednym z ich głównych celów transferowych.

Co ciekawe, wcześniej Manchester United oferował za obrońcę CPFC 40 milionów funtów, ale londyńczycy określili swoje wymagania na 10 milionów więcej.

ZOBACZ WIDEO: Kubeł zimnej wody wylany na Roberta Kubicę. Mówi o "mniejszej przyjemności"

Warto zauważyć, że sam młodzieżowy reprezentant Anglii (jest w kadrze na mistrzostwa Europy do lat 21 - przyp. red.) nie naciska na odejście i spokojnie czeka na rozwój sytuacji. 

Przypomnijmy, że Wan-Bissaka w poprzednim sezonie Premier League rozegrał 35 meczów i miał 3 asysty, a jego kontrakt z obecnym klubem jest ważny do końca czerwca 2022 roku.

Czy Aaron Wan-Bissaka jest wart wydania 45 milionów funtów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL