Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice LiverpooluGetty Images / Matthias Hangst / Na zdjęciu: kibice Liverpoolu

Złość Anglików. Po pięć tysięcy biletów od UEFA

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
UEFA przekazała po 5000 biletów kibicom Liverpoolu i Chelsea w związku w sierpniowym meczem o Superpuchar Europy w Stambule. Brytyjskie media piszą o niezrozumiałej decyzji władz.

14 sierpnia w Stambule dojdzie do kolejnego starcia dwóch angielskich drużyn o stawkę. Tym razem Liverpool, jako zwycięzca ostatniego sezonu Ligi Mistrzów zmierzy się z Chelsea, która okazała się najlepsza w Lidze Europy.

Angielskie media piszą jednak o niezrozumiałej ich zdaniem decyzji UEFA.

Otóż ogłoszono, że oba kluby dostaną dokładnie po 5,257 biletów dla swoich kibiców. Według dziennikarzy to zdecydowanie za mało.

"Jeszcze w poniedziałek UEFA przekonywała, że 78 procent trybun będą zajmować kibice obu drużyn. Jednak zdaje się, że większość z nich będą stanowić neutralni fani i ci, którzy zakupią bilety przez ich serwis biletowy" - czytamy w "Liverpool Echo".

ZOBACZ WIDEO: Wkurzony Robert Kubica. Wtedy przeklina po włosku

Manchester United walczy o Paula Pogbę. Czytaj więcej--->>>

Gazeta dodaje, że stadion w Stambule może pomieścić 38 tysięcy kibiców, więc oba kluby powinny otrzymać jej zdaniem zdecydowanie więcej wejściówek.

"To kolejna dziwna decyzja UEFA. Na finał Ligi Mistrzów Liverpool otrzymał tylko 16 600 wejściówek, a Chelsea na finał Ligi Europy 5800" - atakują dziennikarze.

Być może jednak UEFA wzięła pod uwagę ostatni finał LE w Baku, do którego nie udał się komplet kibiców z Londynu. Stało się to jednak głównie z powodu bardzo dalekiej odległości i wysokich cen.

Chińczycy kuszą Rafę Beniteza. Czytaj więcej--->>>

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL