Najnowsze Wyniki/Kalendarz
East News / JAN GRACZYNSKI / Na zdjęciu: Jakub Błaszczykowski

Jakub Błaszczykowski ponownie ojcem. Mówi o magicznej dacie. Wiemy, co się za tym kryje

Dawid Borek
Dawid Borek
Jakub Błaszczykowski po raz trzeci został ojcem. Po dwóch córkach doczekał się wreszcie syna. I to w wyjątkowym dla niego dniu.

Jakub Błaszczykowski dobrze zna smak ojcostwa. Piłkarz reprezentacji Polski i Wisły Kraków z żoną Agatą ma dwie córki - ośmioletnią Oliwię i pięcioletnią Lenę. W środę natomiast para powitała na świecie pierwszego syna. Imię dla chłopca wybrały córki państwa Błaszczykowskich.

"Jestem zobowiązany podzielić się z Wami wspaniałą nowiną! Dziś na świat przyszedł mój syn Fabian. Kolejny raz czuję radość i ogromną dumę. Niesamowite uczucie, magiczna data 19.06. Od teraz będziemy maszerować RAZEM!" - napisał na Instagramie Jakub Błaszczykowski.

Wpis wzbogacił zdjęciem z noworodkiem, na którym Fabian trzyma szczęśliwego ojca za palec. W komentarzach internauci przesyłają mnóstwo gratulacji.

Warto jeszcze wyjaśnić, że 19 czerwca to dla Jakuba Błaszczykowskiego magiczna data nie tylko ze względu na narodziny syna. 19 czerwca 2010 roku ożenił się z Agatą, kombinacja "1906" dotyczy także roku powstania ważnego dla piłkarza klubu - Wisły Kraków.

Zobacz:
Pokonał Stocha i Żyłę. Robert Lewandowski najbardziej rozpoznawalnym sportowcem
Lotto Ekstraklasa. Wisła Kraków dostanie od kibiców ponad milion złotych

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Nasz dziennikarz pewny awansu na mistrzostwa. "Możemy przegrać tylko sami ze sobą"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL