Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Federico Chiesa Getty Images / Emmanuele Ciancaglini/NurPhoto / Na zdjęciu: Federico Chiesa

Mistrzostwa Europy U-21 2019: Włochy - Polska. "Chiesa pójdzie do Juwentusu". Świetna atmosfera w polskim obozie

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Przed meczem z Włochami na ME U-21 2019 polscy piłkarze analizowali grę rywali. Szymański i Wieteska żartowali z samego Federico Chiesy.

Oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej w serwisie YouTube "Łączy nas piłka" zamieścił w sieci film pt. "WYGRYWAMY Z WŁOCHAMI! Bielon na "8", szef Grabara". W materiale pokazano wyjątkowe kulisy zwycięskiego starcia Polski z Włochami (1:0) w meczu grupowym ME U-21 2019 - WIĘCEJ TUTAJ.

Przed środowym spotkaniem nasi reprezentanci analizowali grę przeciwnika. U piłkarzy Czesława Michniewicza nie było widać oznak zdenerwowania czy też tremy przed starciem z jednym z faworytów turnieju we Włoszech i San Marino. Świadczyć może o tym sytuacja, kiedy Sebastian Szymański i Mateusz Wieteska żartowali sobie z... lidera gospodarzy - Federico Chiesy.

"Teraz Federico Chiesa, si? Tu jak przyjął wcześniej. Widziałeś to? Nie możesz dać mu przyjąć. Do Juventusu Turyn go chcą. Jak kolega go "skasuje", to pójdzie do Ochrony Juwentus" - słyszymy w filmie na kanale "Łączy nas piłka".

ZOBACZ: Mistrzostwa Europy U-21: Włochy - Polska. Jacek Kurski chwali się wynikami oglądalności TVP >>

Potem, po wygranym przez Polaków spotkaniu, Chiesa pokazał klasę i pospieszył z gratulacjami do Kamila Grabary, który w meczu popisał się efektowną obroną jego strzału. "Wyjąłeś to konkret, mówił Ci, pogratulował Ci, ten z 14-tką (Chiesa - przyp. red.). Mistrz świata!" - tłumaczył naszemu bramkarzowi Krystian Bielik.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL