Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piotr TomasikNewspix / LUKASZ SKWIOT/ CYFRASPORT / Na zdjęciu: Piotr Tomasik

Oficjalnie: Piotr Tomasik rozwiązał umowę z Lechem Poznań

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
W środę opuścił zgrupowanie, teraz rozwiązał umowę. Piotr Tomasik już oficjalnie dołączył do szerokiej grupy piłkarzy, która rozstała się z Lechem Poznań.

Obie strony zakończyły współpracę za porozumieniem stron i 31-latek to jedenasty zawodnik, który tego lata opuszcza Bułgarską. Wcześniej decyzją klubu zrobili to: Jasmin Burić, Vernon De Marco, Maciej Gajos, Dimitris Goutas, Rafał Janicki, Matus Putnocky, Mihai Radut, Łukasz Trałka, Nikola Vujadinović oraz Marcin Wasielewski.

Piotr Tomasik trafił do "Kolejorza" w styczniu 2018 roku, ale nie udało mu się wywalczyć pewnego miejsca w składzie. Przez półtora roku rozegrał tylko 24 spotkania w pierwszym zespole i nie zdobył ani jednego gola.

->Miasto przegłosowało środki na budowę sztucznego oświetlenia na stadionie Warty Poznań

W środę po kolacji doświadczony defensor opuścił zgrupowanie Lecha w Opalenicy, bowiem wyjechał na rozmowy kontraktowe z nowym pracodawcą. Dwa dni później sformalizowano jego odejście.

->Stadion "Awangarda" w wymarłym mieście po katastrofie w Czarnobylu. Prypeć - tu czas zatrzymał się 33 lata temu

ZOBACZ WIDEO: #Newsroom. W studiu Robert Kubica i prezes Orlenu

Czy Lech postąpił słusznie, zgadzając się na odejście Piotra Tomasika?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

  • Jaroslaw Olszewski Zgłoś
    Grać o Majstra można chłopakami z Akademii! Poziomem nie odstępują 85 procentom zaciagu zagranicznego w Ekstraklasie ! Dziwię się że kluby nie idą tą drogą! Tylko ściągają
    Czytaj całość
    kulasów garbatych co zabierają młodym miejsce. Nie dziwne że młody zwiewa gdzie się da ! Teza! W Liverpool prędzej młody Polak zagra w pierwszym składzie. A nie zagra w Piascie . Legi . Lechu! Bo tam w jego miejsce gra, kulawy. Garbaty. Organista. Musi być limit. Takich grajków . Ale UE i lipa! JEST i na to bat. Można zamiast limitu założyć minimalne wynagrodzenie. Na poziomie takim że kluby nie będą mogły mieć 10 zlamasow w skladzie. Tylko kilku takich co coś wyniosą do ligi A młody się nauczy. Pozdrawiam
    • -M- Zgłoś
      Lechowi chyba obrońcy niepotrzebni. Jeden lewy, jeden środkowy, jeden prawy ;DDDD

      Komentarze (2)

      PRZEJDŹ NA WP.PL