Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Moment uderzenia Jakuba Bednarczyka w meczu Polska - Tahiti na mistrzostwach świata U-20Twitter / twitter.com/FIFAcom / Moment uderzenia Jakuba Bednarczyka w meczu Polska - Tahiti na mistrzostwach świata U-20

Polak wyróżniony. Gol Jakuba Bedarczyka kandydatem do najładniejszego na MŚ U-20

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Bramka Jakuba Bednarczyka znalazła się wśród 10 nominowanych do miana najładniejszego gola MŚ U-20, które niedawno odbyły się w Polsce. Również Ty możesz zagłosować na trafienie naszego reprezentanta!

"Czy ten potężny wolej Jakuba Bednarczyka z reprezentacji Polski będzie golem turnieju?" - pyta na Twitterze oficjalne konto FIFA. W zakończonych niedawno mistrzostwach świata U-20 nasi reprezentanci odpadli w 1/8 finału po meczu z Włochami. W czterech meczach potrafili pokonać tylko golkipera Tahiti - aż pięciokrotnie.

Strzelanie rozpoczął właśnie Bednarczyk, który w 18. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przyjął piłkę na klatkę piersiową i z ponad 25. metrów uderzył prosto w okienko. Według FIFA, to była bramka dnia na turnieju w Polsce.

Zobacz nominowanego gola Jakuba Bednarczyka:

Czytaj teżMistrzostwa świata U-20. Łódź z najlepszą frekwencją turnieju

- Jeszcze nie wiem, czy to bramka turnieju. Mam nadzieję, że się będzie o niej mówiło. To coś, co na pewno mnie cieszy, ale ja bardziej gram dla drużyny, żeby ta była szczęśliwa, razem z kibicami - przyznał po meczu z Tahiti Bednarczyk.

Okazuje się, że FIFA wyróżniła reprezentanta Polski, który znalazł się wśród 10 nominowanych piłkarzy do zgarnięcia miana autora najładniejszej bramki na mistrzostwach świata U-20.

Głosować można na oficjalnej stronie FIFA (TUTAJ) do poniedziałku, 24 czerwca. Turniej rozgrywany w Polsce wygrała Ukraina, która w finale pokonała Koreę Południową 3:1.

Czytaj teżMistrzostwa świata U-20. Krzysztof Sędzicki: Organizacyjnie zdaliśmy egzamin (komentarz)

ZOBACZ WIDEO Euro U-21. Mentalność i dyscyplina atutami Polaków. "Nigdy nie będziemy wielkimi technikami"

Czy to najładniejszy gol MŚ U-20?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL