Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Georgina Rodriguez i Cristiano RonaldoGetty Images / Emilio Andreoli / Na zdjęciu od lewej: Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Wynajmuje super jacht za 200 tys. tygodniowo. Cristiano Ronaldo pławi się w luksusach

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Do sieci wyciekły zdjęcia jachtu, na którym Cristiano Ronaldo razem z rodziną wypoczywa na Lazurowym Wybrzeżu. Statek robi ogromne wrażenie.

Paparazzi przyłapali Cristiano Ronaldo podczas wakacji na Riwierze Francuskiej. Słynny portugalski piłkarz wypoczywa tam razem z najbliższymi, narzeczoną Georginą Rodriguez i synem Cristiano juniorem.

Jak ustalił nypost.com, na Lazurowym Wybrzeżu gwiazdor futbolu wynajmuje super jacht. Koszt wynajmu luksusowej łodzi to 200 tys. dol. amerykańskich tygodniowo. Statek o nazwie "Africa 1" posiada sześć kabin, dobrze wyposażoną siłownię, ogromną wannę z hydromasażem, a nawet kino.

Zobacz zdjęcia.
1.

tuttosport.comtuttosport.com

2.

tuttosport.comtuttosport.com

ZOBACZ: Prawnicy Cristiano Ronaldo chcą zawrzeć porozumienie z Kathryn Mayorgą >>

W sobotę włoskie media pisały o spotkaniu Ronaldo z nowym szkoleniowcem Juventusu Turyn, Maurizio Sarrim. Panowie rozmawiali o nowym sezonie piłkarskim, właśnie na "Africa 1" - więcej TUTAJ.

CR7 i członkowie jego rodziny przylecieli do Francji z Grecji, gdzie przez kilka dni bawili w ulubionym kompleksie wypoczynkowym piłkarza - Costa Navarino (w południowej części półwyspu Peloponez).

ZOBACZ WIDEO Karol Bielecki: Sport to ciągła presja i pogoń za wynikiem

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL