WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / FOTO MOSCA / Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny

Transfery. Telelombardia: Juventus otrzymał megaofertę za Wojciecha Szczęsnego

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Do Juventusu Turyn miało wpłynąć zapytanie o możliwości transferu Wojciecha Szczęsnego. "To jest maksymalna oferta" - podaje telewizja Telelombardia.

Dziennikarz Luca Momblano z włoskiej telewizji Telelombardia dowiedział się, że kierownictwo Juventusu Turyn w sobotę (22 czerwca) otrzymało ofertę za Wojciecha Szczęsnego. Nie upubliczniono wprawdzie żadnych szczegółów złożenia zapytania o transfer polskiego bramkarza, ale wiadomo, że chodzi o - tu cytat: "maksymalną ofertę".

Według informacji Momblano, w najbliższych godzinach może pojawić się oficjalne potwierdzenie. "Szczęsny odejdzie z Juventusu?" - pyta w swoim artykule serwis internetowy juvelive.it.

juvelive.itjuvelive.it
Temat transferu reprezentanta Polski pojawił się we włoskich mediach już w kwietniu. "Szczęsny nie jest nie do zastąpienia. Przyszłość bramkarza w Juve wcale nie jest pewna. W przypadku otrzymania przez klub z Turynu poważnej oferty, polski golkiper mógłby odejść. Stara Dama zastąpiłaby go Davidem de Geą z Manchesteru United" - podało wówczas Rai Sport - więcej TUTAJ.

ZOBACZ: Żart Wojciecha Szczęsnego rozbawił internautów. "Sorry Marina" >>

29-letni bramkarz przeszedł do Juve w lipcu 2017 r. Polak podpisał czteroletni kontrakt. W 2018 r. - po odejściu Gianluigiego Buffona - Szczęsny został numerem 1 w bramce Starej Damy.

ZOBACZ WIDEO Karol Bielecki: Sport to ciągła presja i pogoń za wynikiem

Komentarze (14):

    Pokaż więcej komentarzy (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL