Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Reza Parastesh (z lewej) - sobowtór Lionela MessiegoTwitter / twitter.com/ObaOlayinka / Reza Parastesh (z lewej) - sobowtór Lionela Messiego

Oszukał 23 kobiety, podając się za Leo Messiego. Sobowtór gwiazdy futbolu ma kłopoty

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Reza Parastesh z Hamedan City w Iranie swoim wyglądem do złudzenia przypomina Lionela Messiego. Mężczyzna podawał się za słynnego piłkarza i sypiał z nowo poznanymi "fankami". Teraz, kiedy oszustwo wyszło na jaw, Irańczyk ma problem.

Historia Rezy Parastesha z Iranu mogłaby posłużyć za scenariusz filmu. Mężczyzna, wykorzystując fakt, że jest bardzo podobny do gwiazdy futbolu Lionela Messiego, oszukiwał kobiety. Te sądziły bowiem, że mają do czynienia z... prawdziwym Leo Messim.

Proceder miał polegać na tym, że Parastesh "robił się" na słynnego Argentyńczyka i ruszał w miasto na podryw. Podobieństwo do piłkarza Barcelony sprawiało, że o nowe znajomości wcale nie było trudno.

Jak podaje serwis bongdaplus.vn, sobowtór Messiego sypiał z nowo poznanymi kobietami, podając się za reprezentanta Argentyny. Teraz 23 kobiety złożyły pozew przeciwko Parasteshowi, zarzucając mu oszustwo.

ZOBACZ: Pamela Anderson rzuciła Adila Ramiego. "On jest potworem. Przeraża mnie" >>

ZOBACZ: Cristiano Ronaldo szaleje na luksusowym jachcie. Hitem wielka zjeżdżalnia >>

Reza Parastesh mieszka w Hamedan City, 400 km na południowy zachód od Teheranu. Obecne problemy zawdzięcza trochę swojemu ojcu, który jest wielkim fanem piłki nożnej i to on jako pierwszy dostrzegł, że jego syn i Messi są podobni jak kropla w kroplę.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 114. Cecylia Kukuczka: Śmierć partnerów nie zatrzymywała Jerzego przed wyprawami

Komentarze (24):

Wszystkie komentarze (24)

Komentarze (24)

×
    Wszystkie komentarze (24)
    PRZEJDŹ NA WP.PL