Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Hubert SobolPAP / Jakub Kaczmarczyk / Na zdjęciu: Hubert Sobol

Dwóch piłkarzy Lecha Poznań trafiło na wypożyczenia

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Bartosz Mrozek i Hubert Sobol tymczasowo żegnają się z Lechem Poznań. Obaj zawodnicy najbliższy rok spędzą na wypożyczeniach.

Ten pierwszy, który jest 19-letnim bramkarzem, trafił do II-ligowego GKS Katowice. Młody napastnik natomiast został piłkarzem I-ligowej Odry Opole. W tych klubach niedawno zdobywali doświadczeni inni gracze "Kolejorza". Na Górnym Śląsku występował Tymoteusz Puchacz, zaś w ekipie Mariusza Rumaka - Jakub Moder.

- Zależy nam na regularnych występach tej dwójki na jak najwyższym poziomie rozgrywkowym. W obu przypadkach zdecydowaliśmy się na wypożyczenia do klubów, z którymi współpraca układała nam się w minionych sezonach bardzo dobrze i liczymy, że tak też będzie tym razem - powiedział na łamach oficjalnego serwisu klubu dyrektor sportowy Lecha, Tomasz Rząsa.

->Mistrzostwa Europy U-21: Hiszpania - Francja hitem półfinałów

W Poznaniu ani Mrozek, ani Sobol raczej by regularnie nie grali. Ten pierwszy za konkurentów miałby bowiem Mickeya van der Harta i Karola Szymańskiego, zaś Sobol - Christiana Gytkjaera, Timura Żamaletdinowa oraz Pawła Tomczyka.

->Oficjalnie: Djordje Crnomarković zawodnikiem Lecha Poznań

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 114. Trudne początki Jerzego Kukuczki. "Koledzy mówili, że nic z niego nie będzie"

Który z piłkarzy ma przed sobą lepsze perspektywy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL