Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Lech Wałęsa prezentuje koszulkę Realu MadrytFacebook / Lech Wałęsa / Lech Wałęsa prezentuje koszulkę Realu Madryt

Lech Wałęsa pokazał się z koszulką Realu Madryt. "Nigdy nie uznawał podziałów"

Igor Kubiak
Igor Kubiak
"Pozdrowienia z Realu Madryt" - napisał po hiszpańsku w swoich mediach społecznościowych Lech Wałęsa, prezentując się z koszulką stołecznego klubu.

Kolejną piłkarską koszulkę do swojej kolekcji może dorzucić Lech Wałęsa. Były prezydent przedstawił klubowy t-shirt Realu Madryt ze swoim nazwiskiem i numerem jeden. Na plecach widoczna jest również dedykacja w języku hiszpańskim.

Okazuje się, że Wałęsa jest jednym z nielicznych kibiców zarówno Realu, jak i FC Barcelona. W lutym tego roku 75-latek zaprezentował podobne zdjęcie z trykotem "Dumy Katalonii", na którym dodatkowo naklejony był charakterystyczny napis "KONSTYTUCJA" (zobacz TUTAJ).

Sprawę szybko wyjaśnił doradca byłego prezydenta ds. mediów społecznościowych, Mirosław Szczerba (pisownia oryginalna). "Chciałbym wszystkich Państwa poinformować zarówno tych którzy są kibicami #FCBarcelona jak i tych którzy są kibicami #RealMadrid że p.Prezydent @PresidentWalesa jako prawdziwy kibic nigdy nie uznawał podziałów,tym bardziej w sporcie i kibicuje obu wielkim hiszpańskim klubom" - napisał na Twitterze, a wiadomość przekazał dalej również Wałęsa.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 114. Cecylia Kukuczka: Synowie są dumni z Jerzego, ale ubolewają, że go nie ma

Legendarny lider "Solidarności" jest już na świecie znany ze swojego protestu wobec zmian w polskim sądownictwie. Od kilku miesięcy regularnie pojawia się w koszulkach z napisem "KONSTYTUCJA". Jak widać na powyższym zdjęciu - był w takiej również podczas prezentacji trykotu Realu Madryt.

Czytaj teżTransfery. Real Madryt pobił rekord wszech czasów. Ale "worki z pieniędzmi nie strzelają goli"

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL