Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Piątek Getty Images / NurPhoto / Contributor / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Nie oszczędza się nawet na wakacjach. Krzysztof Piątek zrobił trening na plaży

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Paulina Piątek wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widać jak Krzysztof Piątek biega po plaży na Bahamach. - Podziwiam cię - napisała kobieta w komentarzu do fotografii.

Paulina i Krzysztof Piątkowie wypoczywają na wyspach archipelagu Exuma na Bahamach. Pobyt w państwie wyspiarskim na Oceanie Atlantyckim to kolejny etap - po Nowym Jorku i Florydzie - podróży ślubnej pary.

Piłkarz AC Milan i reprezentacji Polski nawet na urlopie nie zapomina o treningu. Małżonka napastnika zamieściła na Instastories zdjęcie, na którym widzimy kadrowicza Jerzego Brzęczka, biegającego po piaszczystej plaży.

"Podziwiam cię" - napisał po angielsku Paulina Piątek. Piękna WAG polskiego futbolu, w czasie kiedy jej ukochany trenował, oddawała się kąpieli słonecznej, leżąc na rajskiej plaży.

instagram.com/stories/paulynaaa_ainstagram.com/stories/paulynaaa_a

Wcześniej Piątkowie zwiedzili słynną Plażę Świń, gdzie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia z tamtejszymi "mieszkańcami". - Nie było tak kolorowo jakby się mogło wydawać. Okazało się bowiem, że świnki atakują bardziej niż rekiny - zdradziła wybranka reprezentanta Biało-Czerwonych (więcej TUTAJ).

ZOBACZ: Trwa podróż poślubna Krzysztofa Piątka. Małżeństwo odwiedziło kolejny kraj >>

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: polska siatkarka wzięła ślub

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL